Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha elmegyek haverokkal valahov...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek haverokkal valahova inni, beszelgetni a bnőm kb 30 perc után már ír nekem ha nem írok vissza neki akkor hív. Miért csinálja ezt? Ennyire unatkozik?

Figyelt kérdés
Mondtam h foglalja le magát vmivel de nem. Nem tudja mit csináljon. Egyszer mondtam h jöjjön velem azt mondta ha csak fiúk lesznek ott ő nemjön
2018. febr. 18. 19:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ő 24 én 25

4 éve vagyunk együtt. 3 éve élünk együtt

2018. febr. 18. 19:58
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te választottál magadnak ilyen csajt. Ha már ennyi ideje együtt éltek gondolom nem most jött elő a probléma. Eddig hogy oldottad meg?
2018. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eddig letudta magát foglalni v nem tudom de nem írt 30p után
2018. febr. 18. 20:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak barátnői?

Őszintén nőből vagyok,de fogalmam sincs,hogy ezt miérr csinálják páran.

Az én barátom nem jár el minden hétvégén,de amiko néha elmegy itthonról haverokkal,akkor meg szoktuk beszélni,hogy kb mikor jön és én békénhagyom. Inkább veszek egy forró fürdőt,stb.

Én is szoktam barátnőzni,de engem is zavarna ha hivogatna vagy ilyesmi.

Le kéne foglalnia magát valamivel.

2018. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vannak barátnői de azok sosem érnek rá v mi :D
2018. febr. 18. 20:40
 6/13 anonim ***** válasza:

Féltékeny? Én voltam ilyen ,de csak egyetlen kapcsolatomban, a többi barátomnál sose voltam ilyen.

Okot adott arra,hogy azt gondoljam bármikor képes lenne megcsalni,fiatal is voltam,elveszíteni nem akartam,úgyhogy ha nélkülem ment el bárhová is és nem válaszolt az üzenetemre,nem vette fel a telefont,már az agyamban lejátszódott,hogy csajok veszik körbe,táncol velük,vagy éppen megcsal. Totál bediliztem,kb sírógörcseim voltak,mint egy őrült hívogattam stb. Totál beteg,de tényleg így volt. Hátha nálatok is valami ilyesmi van a háttérben.?

2018. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem.

Tudja kikkel hova megyek. És ő megmondana

2018. febr. 18. 21:17
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudja hogy nem csalnám meg
2018. febr. 18. 21:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Pedig biztos, hogy féltékeny, másképp nem érezné szükségesnek, hogy folyton ellenőrizzen.
2018. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a telód legközelebb. Leszokik róla hamar.
2018. febr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!