Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mit szóltok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szóltok hozzá, ha pár perc ismeretség után meghív vki benneteket inni?

Figyelt kérdés
ha szimpatikus az illető,akkor igent mondatok?

2012. júl. 10. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ez a normális? legalábbis igen, odamész, beszéltek, megnézed milyen, mivel annyi időd nincs pár perc múlva meghívod egy randira, vagy elkéred az ellérhetőségét és csak később.
2012. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán mondanak nemet. Hétvégén elkeveredtem egy faluban, ült a faluháznál egy lány a padon, megkérdeztem, hogy van-e olyan üzlet, ami még nyitva van, és hogy lenne-e az élő GPS-em valami hidegért (fagyi) cserébe. Nem ellenkezett.
2012. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne probléma de nem is mondanék igent. Egyrészt büszkeségből, nem szeretek másoktól kapni. Másrészt amit általában értenek az "ivás" alatt, én olyan nem csinálok, csak ugye pár perc ismeretség után ezt nem tudja az illető. Ezért is szeretem a normális ismerkedést, nem az ilyen felgyorsultat. Plusz azt gondolnám, hogy akkor már valamit el is vár tőlem, én pedig nem.
2012. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!