Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan puhatoljam ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan puhatoljam ki, hogy hol volt múlt héten egyik nap délután a barátom?

Figyelt kérdés
Szóval van egy jó barátja, egy csaj, akibe anno szerelmes volt, de a csaj visszautasította. Utána barátok lettek. Azután, amikor velem egy időre megromlott a kapcsolat (de együtt voltunk, csak nagyon keveset találkoztunk stb.), meg akarta csókolni ezt a lányt és megmondani neki, h többet érez iránta, de egy közös barátjuk lebeszelte erről, mert hogy a csaj sosem latna őt tobbkent, neki más férfiak jönnek be. Azóta barátok, kisebb társaságban talalkoznak. Ja és ezt az egész multjukat en a Facebook messengerbol tudom, uzenetekbol kihamoztam. A barátom soha nem mondta el, meg amikor konkrétan megkérdeztem tőle, hogy előttem volt e szerelmes, kibe, stb. Az a lényeg, h neki ez a lány az ilyen lelki szemetesladaja, ha bármi baja van (pl velem) neki mondja el, neki panaszkodik. És az uzeneteikbol láttam, H múlt héten egyik nap talalkoztak (nem szólt róla a barátom pedig mindig elmondjuk egymásnak a programokat). Akkor fel is tűnt, hogy pont eltűnt egy másfél órára facebookrol, pedig éppen egy veszekedés közben voltunk (ez nem lényeg, hülyeségen veszekedtunk). És pont aznap volt amikor taliztak szóval ezért tűnt el. Hogyan puhatoljam ki, hogy bevallja nekem H taliztak, anélkül, H kiderülne H elolvastam az üzeneteit?
2018. febr. 19. 12:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Normális kérdésre normális választ illik adni.
2018. febr. 19. 12:11
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én rájönnék, hogy a barátom egy lánnyal sunyiba találkozgat akibe szerelmes volt hát tuti, hogy nem puhatolóznék semmit.

Nehogy már még nekem kelljen szégyellnem magam, igen bele néztem a telefonjába, de ezek szerint jogosan.

2018. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ő lenne kiakadva azon h beleneztem. Ilyet nem hoznek fel, H jogosan, mert csak meg jobban kiakadna.
2018. febr. 19. 12:18
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kész tények elé kellene állítani, de úgy, hogy azt ne említsd neki, hogy elolvastad az üzenteket. Csak, hogy tudsz valamit, amit ő nem mondott el, és szeretnéd az ő szájából is hallani.
2018. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De mit mondjak, honnan tudom? Máskor már leleplezett, hogy elolvastam a facebookjat (vagy én mondtam el neki, mert muszáj volt mert máshogy nem tudhattam meg azt amiről.kellett beszélnünk.)
2018. febr. 19. 12:45
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát.


Miért jó neked, hogy még mindig ebben a semmit érő kapcsolatban vagy benne? Miért ragaszkodsz ehhez?


Miért nem szakítasz vele és kész?


Egyébként ha volt merszed a tudta nélkül elolvasni az üzeneteit, akkor legyen gerinced bevallani is.


Kislány, a tetteinkért vállalni kéne a következményeket!

2018. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

Miért vagy ilyen gyáva ne haragudj?

Titokban találkozott más lánnyal és nincs vér a pucádban, hogy elé állj és meg kérdezd "hol voltál az nap délután?"

2018. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Annyira birom hogy mindenki lehordja aki belenez telefonba v messengerbe, de ki az a hulye aki oszinten magatol bevallja hogy hol volt, utolag, ha rakerdez a masik fel??? SENKI. 99% letagadja. Szep dolog a bizalom, amig van. Ha mi nok ugy erezzuk hogy becsapott nehogy mar ugy kelljen tovabb elnunk mintha mi se tortent volna csak mert a masik a kepunkbe hazudik....
2018. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk igen... Ha elég valószínű, hogy vaj van a füle mögött, ráadásul ilyen, akkor szerintem nem kellene azzal foglalkoznod, hogy mit fog szólni, hogy elolvastad az üzeneteit.

Igenis állj elé, és kérdezd meg, hogy hol volt. Ha hazudik is, azt a reakciójából rögtön látni fogod. Ha továbbra is tagad, látod rajta, hogy nem őszinte, akkor szépen szeded a sátorfádat és elindulsz ki az ajtón. El fogja mondani.

2018. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Még annyit, hogy biztos nem lennék olyannal, akinél egyértelmű, hogy másik nő kell neki. Ennek hosszútávon semmi happy end-je nem lehet. Vagy esetleg ha nem is csal meg, olyannal akarsz lenni, akinek csak azért vagy jó, mert nincs más?
2018. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!