Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Délutan felhívott a felségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norbert Monika kérdése:

Délutan felhívott a felségem és közölte velem válni akar! Csak azért mert nem modtam el múltbeli dolgokat! Nem értem, hogy egy ember miért teszi tönkre!? És, ha így is van akor, is az múlt és mi már nem A-ból élünk! Hanem a jelen és a Jövő!

Figyelt kérdés

2017. júl. 15. 01:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Nahát azért nagyon nem mindegy, hogy mit nem mondtál el.
2017. júl. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
44%

Mónika mit nem mondtál el?

Bár az én feleségem jönne ilyen hírrel , én örülnék neki.

2017. júl. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Valóban, nem a múltban élünk. De lényeges a múlt. Nem mindegy, hogy sorozatgyilkos volt e a férjem, lecsuktak e sikkasztasert, van neki 3 eltitkolt gyereke, stb. Az mondjuk nem érdekel, hogy 3 vagy 33 barátnője volt e előttem, élére vasalta e a zoknijait vagy könyvtár tag volt e, ezek nem lennének hatással a kapcsolatunkra
2017. júl. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Nos..a te jelened úgy fest, hogy a feleséged válni akar, a jövőd pedig arról fog szólni, hogy elvált férfi lesz. Hát nem csodás a jelen és a jövő? Hagyjuk a múltat a fenébe, hiszen nem fontos.
2017. júl. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
36%
Én is így jártam,nekem sincs szerencsém a nőkkel.Az első elhagyott a másik meg az istenért sem akar..
2017. júl. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindegy mit titkoltál el. Más a súlya ha mondjuk régen kipróbáltad a füves cigit, és más, hogy prostikhoz jártál.
2017. júl. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%
#6: két ugyanolyan jelentéktelen súlyú dolgot mondtál.
2017. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
24%

kb csak az eltitkolt gyerek(ek) vagy a nagyon súlyos bűntettet érezném komoly oknak.


sikkasztott? ha már nem csinálja nem mind1? ugyanez igaz a prostikra is, meg kb mindenre.

2017. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem a múltban élünk, de a múlt mindig hatással van a jövőre és a jelenre. Azaz tényleg nem mindegy, mit nem mondtál el.
2017. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

Rosszul látod!

Azért IS válik, mert becsaptad, nem bízol benne, nem vagy őszinte hozzá, és most már ő sem bízik benned. Esetleg csalódott benned, és egy új, számára elfogadhatatlan jellemvonásod derült ki.

2017. júl. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!