Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja mindig a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindig a barátom h jobb lenne ha sötétebb hajam lenne? Szőke hajam van eredeti. Nem tetszik neki? 25 l

Figyelt kérdés
Együtt lakunk
2018. febr. 20. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos azért, mert felállítod a farkát sokszor a szőke dolgaiddal. Ha külön laknátok, akkor talán nem lenne igénye erre a változtatásra.
2018. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Nem értem ezt a hiszit 25 éves létedre. Nekem például szintén a sötét hajúak tetszenek jobban, de volt szőke barátnőm is aki ugyanúgy tetszett..

Ha azt hiszed, ez számít bármit is akkor fesd be, aztán nőlj fel!

2018. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Összeköltöztél úgy a barátoddal, hogy az sem biztos, hogy tetszel neki. Okos húzás. Tulajdonképpen képesek vagytok ti bármit is megbeszélni?
2018. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De eddig nem mondta
2018. febr. 20. 11:59
 5/13 A kérdező kommentje:

Én nem hisztizek.

Mindent megbeszélünk

2018. febr. 20. 12:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert a sötét hajú nőkre jobban gerjed, csak ezt "elfelejtette" veled az elején közölni.
2018. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De amikor összejöttünk mondta mindig h szép a hajam . Szerintem már megunta a színét
2018. febr. 20. 12:15
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Oh, ezt a kört mi is lefutottuk. Előttem barnák tetszettek neki, csak ezt így konkrétan nem mondta. Összeköltöztünk, és jött vele, hogy miért nem próbálom ki, fessük be barnára. Sajnos fiatal és butácska voltam, nem láttam át a szitán. Befestettük. Pocsékul állt a világos tónusaimhoz a sötétbarna haj. Senki nem értette, mit csináltam a hajammal. Aztán lenőtt, vissza festettem, vége lett a dilinek, jöttek az élet dolgai, gyerekek és úgy elfelejtette a hajszín dilijét, ahogy kell. Amúgy a hajam a sok terhesség hatására magától besötétedett, és sokáig úgy hordtam, aztán elegem lett, bemelíroztattam, hogy jobban hasonlítson az eredeti, lánykorira, és most meg ezért őrül meg a férjem, totál tetszem neki. Közben rájött, hogy kicsit több van bennem, és a közös életünk szempontjából meghatározóbb alkotóelemekkel bírok, mint egy hajszín komponens. Tehát rájött, hogy nem ez számít!:-)
2018. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szeretojenek barna a haja:)
2018. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Előttem volt 2 csaja. Az egyiknek fekete haja volt a másiknak barna
2018. febr. 20. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!