Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most festettem be a hajamat...

Most festettem be a hajamat szőkére de nem tetszik. Ha elmegyek fodrászhoz ő vissza tudja csinálni az eredeti hajszínem?

Figyelt kérdés

Tegnap befestettem balayage szőkére a hajamat. Eredetileg csak melírokat szerettem volna bele de a hajfesték nagyon durván kiszívta a hajam. A végeredmény szörnyű lett, itt ott foltos is. Nagyon nem tetszik. A fodrászom helyre tudja ezt hozni 100%-osan?

Köszönöm a válaszokat


2017. júl. 19. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű h 100%ban összejön, mert minden festék kopik. Ha valahol még látszik az eredei szín, akkor meg lehet próbálni, igazából egy pici árnyalatbeli különbség nem olyan feltűnő.
2017. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még egyszer nem mennék ahhoz a fodrászhoz, aki tönkretette a hajam, akkor se, ha könyörögne...
2017. júl. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha a fodrász elszúrta, itt-ott foltos, a hiba se tűnt fel neki akkor nem hozzá mennék vissza probléma megoldásra mert akkor az sem feltétlen úgy fog elsülni ahogy te szeretnéd
2017. júl. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magának festette.
2017. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, bocsanat azt kihagytam, hogy magamnak festettem...Most eloszor, de többet soha...
2017. júl. 20. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, akkor szövegértés egyes nekem, nézd el, hajnal volt. :D Igen, egy ügyesebb fodrász helyre tudja hozni, de arra számíts, hogy nem feltétlenül lesz ugyanolyan szép, mint előtte. Se állagra, se színre, max megközelíteni tudja. Keress kifejezetten olyat, aki elrontott hajakra specializálódott.
2017. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még:D

Ahhj, rohadt szép és egészséges hajam volt, ezt nagyon elcsesztem:'(

2017. júl. 20. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Be tudja festeni de a világos szőke sajnos hamar ledobja a sötétet úgyhogy több alkalom is kell majd hogy megmaradjon benne
2017. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Elmentem fodrászhoz és szerencsére nagyon tetszik a végeredmény, ugyan azt nem tudom hogy mennyire fog megmaradni benne, de meglátjuk :)

2017. júl. 20. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!