Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem kivan a baratom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kivan a baratom?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egy par. Mar az elejen latszott hogy masok az igenyeink... Az utobi idoben mintha egyszeruen - elfelejtene - Ritkan talalkozunk es olyankor is inkabb jatszik a szamitogepen(27 eves), vagy filmet akar nezni. Ha kezdemenyezni probalok leallit. Kesobb majd megszan, de ugy mar nem esik jol. Allitolag szeret es nincs mas no... Ilyesmire forditva talalni inkabb peldat. Probaltam beszelni vele, de nem lehet. Persze mindig van magyarazat: most gond van a meloba, most faradt, most ne..... igy aztan a kerdesre hogy - Mi a baj? azt a valaszt kapja hogy -Semmi. Persze, hogy en leszek - ,,a hisztis''

2018. febr. 23. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam ilyen a párommal, akkor az azért volt, mert beleuntam a párkapcsolatba, nem találtam már annyira vonzónak, mint a kapcsolat elején. Gyorsan véget is vetettem az egésznek.

Mondjuk nem biztos, hogy nálatok is így van, lehet, hogy tényleg csak sztesszes napjai vannak és nem tud ilyen dolgokra odafigyelni.

2018. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

"Mar az elejen latszott hogy masok az igenyeink..."


És mégis együtt maradtatok.

2018. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor az én exem kezdett hasonlóan videlkedni,(ugyan mi együtt éltünk) akkor már nem szeretett.Megritkultak az együttlétek,ennek eredményeképp már én is egyre kevésbé kívántam.

Kiszeretett belőlem. Közben már én is,mert egyre kiábrándítóbb volt a viselkedése.

Szétmentünk


Sajnos esélyes az is,hogy ilyen van a pakliban. Szerintem ennyi idősen még nagynak kéne legyen a szexuális vágy,főleg ha nem találkoztok minden nap.


27/N

2018. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elhidegült.
2018. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!