Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erős barátság? Szerelem? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumesz25 kérdése:

Erős barátság? Szerelem? Ki tudja?!

Figyelt kérdés
Hali van egy csaj (26) már valamivel több mint fél éve úgymond barátok vagyunk neki van párkapcsolata, viszont azt vettem észre hogy egyre többet van velem ő keres jön át egy Kv-ra ami elhúzódik több órán keresztül is vannak közös programok is már csók is volt több alkalommal majd nyomott egy STOP gombot és ugyan úgy folytattuk a baráti viszonyt! Én többet kezdtem érezni ennél ő viszont nem akarja de nem értem miért van velem többet mint a pasijával? Félhet valamitől? Sokszor összenézünk és látom a szemében azt h kíván :) folytassam vele ezt a dolgot és kialakul vagy hadjam a p..ba? Nem tudom mire vélni köszi mindenkinek aki hasznos infoval tud szolgálni! (30 F)
2018. febr. 25. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

HaGYJam!!!!!!! Ember, figyelj már oda :)


Ilyen helyzetben amúgy egy megoldás van, csak ezt tanácsolhatom én is:

Legközelebb amikor találkoztok, nagyon kedvesen, ám annál határozottabban elmondod neki, hogy "Figyelj Gizi, az a helyzet, és szerintem ezzel te is tisztában vagy, hogy én már egy ideje nem csak a barátod szeretnék lenni, hanem annál sokkal több. Volt egy időszak, amikor úgy éreztem, ez kölcsönös, azonban ez az időszak elmúlt. Az én érzéseim viszont megmaradtak, és nem szeretném a továbbiakban kínozni saját magamat azzal, hogy csak barátként találkozgatunk. Szóval sajnálom, hogy így alakult, de többet így külön nem szeretnék veled találkozni. Természetesen ha véletlen összefutunk nem fordítom el a fejemet, nyugi, de nem akarom tovább pazarolni a saját időmet sem azzal, hogy olyan szekér után futok, ami soha nem fog felvenni"


Ezzel csak jól járhatsz. Vagy elhatározza magát, és legközelebb szingliként kopogtat az ajtódon, vagy többet nem találkoztok és nyitott lehetsz másokra, akik szívesen ismerkednének veled.


Még egy aspektus: érdemes bizalmatlanul kezelni az olyan embereket, akik kapcsolatból kapcsolatba ugrálnak, lásd ez a nő. Számomra ez nagyon taszító lenne, hogy csókolgat másokat kapcsolatban.

2018. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami nyilván van köztetek. Talán benned keresi, ami a párjában nincs. A kettőtök tesz ki egyet. :D Szerintem is el kellene mondanod neki, mert ez így elhúzódhat évekig! Ő elvan mint a befőtt, te meg szenvedsz. Nagyon rossz az ilyen!
2018. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is azon vagyok hogy megszakitom vele a kapcsolatot ezért is kérdem h mi lehet ez ilyen még nem volt! Én úgy gondolom a csókkal közöltem vele hogy részemről mehet a dolog én kezdeményeztem ő vissza is csókolt 2-3 napig majd épp ágyba akartam vinni és akkor közölte hogy NE bocsi ne haragudj! De akkor mi a ... Keres jár át hozzám ? De igen az is lehet 2 en teszünk ki 1-et neki :)
2018. febr. 25. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt megszakítod vele a kapcsolatot, azért beszélj vele! Kár lenne hagyni! Ki tudja lehet boldogok lennétek együtt! Ha esetleg, hablatyol, meg össze vissza beszél, de nem tud(na) dönteni, akkor tényleg mondd meg neki, hogy ez neked fáj, és inkább nem szeretnél vele találkozni.
2018. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert, ami biztos, hogy a jelenlegi kapcsolatában sem boldog, szóval ezzel annyira nem ártasz neki.
2018. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!