Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből még szerelem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még szerelem és kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anyuka vagyok. 3hónapja megismerkedtem egy féfival.

Találkoztunk, mindig semleges helyen de inkább hozzám közelebb.

1hónapja felvállaltuk a kapcsolatukat is. A kisgyerek nagyon szereti és úgy látom ő is a gyerkőcöt.

De már nem akar hozzánk jönni, inkább nála szeretne találkozni.(amit megértek mert itt nem tudunk kettesbe lenni.

A szex sem működik, eddig mindig csődöt mondott, mikor probáltuk.

És megkérdeztem, hogy szerelmes-e belém azt mondta, hogy nem(de szeretni szeret).

Ebből lehet még kapcsolat vagy esélytelen?

-oké tudom az elején vagyunk és bármi kialakulhat....


2018. febr. 25. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy csődöt mondott?
2018. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lelankad neki.
2018. febr. 25. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem zavarja a gyerek, csak nem mondja. Egyszer sem szexeltetek akkor? Hány évesek vagytok?

Ha te mennél csak hozzá, egyértelmű, hogy gyerek nelkül mennél, az meg hosszú távon nem működne.

2018. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem mennék inkább bele ebbe a helyedben.Még friss kapcsolat és már problémák vannak. Mennyi idősek vagytok? Ha a szexben mindig csődöt mond az nem jó jel...
2018. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig még nem. 29 mindketten.
2018. febr. 25. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret és nem is kíván igazán...mit keresel mellette?
2018. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Körülbelül erre számítottam, de így megkaptam a megerősítést.

Sajnos úgy éreztem hogy ő az igazi. Aki elfogadta a gyereket is. De tényleg sok a probléma már az elején.

Ezekután nem biztos megéri erőltetni a dolgokat.

2018. febr. 25. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
De hogy lehetne ő az igazi ha nem is szeret téged? Halló, ébredj fel, az igazi oda van érted..és a gyerekért.
2018. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!