Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak,30-as korosztály. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,30-as korosztály. Ti mit szeretnétek, hogyan reagáljon a nő ebben a helyzetben? Vagy mi a mozgatórugótok? (munkahelyi románc)

Figyelt kérdés
van egy kollégám, aki, amióta ott dolgozom, érdeklődést mutat irántam. Nem közvetlen kolléga, de elég közel ülünk egymáshoz. Mindig mosolyog, néz. Kb. tavaly nyár óta. A kitartó érdeklődése pár hónapja bennem is elindított valamit, és most már nagyon odáig vagyok érte. Viszont ő nem tesz semmit. Csak mosolyog, újabban kacsintgat. Minden nap köszönünk egymásnak, ezen kívül szinte semmit sem szóltunk egymáshoz, hivatalosan egymás nevét sem tudjuk. Persze én kiderítettem az övét, és gondolom, ő is az enyémet. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy érdeklődöm iránta, ő is nyilván tudja, hiszen mindennapos "játék" folyik közöttünk. Viszont nem tudom, miért nem történik semmi. Gondolom, akkor van valakije. De akkor meg miért kezdett ennyire egyértelműen, - a távolból- hevesen flörtölni velem, miért tart ez egy fél éve? Nem akar valójában semmit? Hogy jöhetek ki ebből jól? Sajnos már nagyon tetszik.

2018. febr. 27. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Én nem látok itt "románcot", szerintem felfújod. Ez az ember csak szórakozik veled/rajtad. Egy férfi fél év alatt lépne, ha akarna valamit.
2018. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, de miért csinál ilyet valaki? csak azért, hogy megbántson? miért pont velem? nem látom, hogy bárki mással ezt csinálná.
2018. febr. 27. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, nem látok a fejébe, hogy miért szúrt ki.

Lehet látja, hogy tetszik neked, esetleg a zavart is észrevette rajtad és azért húzza az agyad. Meg simán lehet az is mellé, hogy tényleg van valakije, de attól még ilyen ártatlan flörtökben benne van.

2018. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak szeret flörtölni. Ha akarna valamit, már lépett volna. Rosszabb esetben a haverjaival azon röhög, hogy bele vagy esve, ő meg hülyít... sajnos van ilyen is.
2018. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem, hát én csak hónapok után kezdtem el rá reagálni, kb 4 hónap után tetszett meg. szóval nem azért kezdhette, mert nekem tetszett, engem egyáltalán nem érdekelt az elején.

Lehet, hogy van valakije, ezt nem tudom. Gyereke, felesége biztosan nincs.

2018. febr. 27. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem értek egyet az előttem szólókkal. Nem is értem, hogy miért jó az állandó negatívság és rossz indulatú feltételezés vagy megmondani a "tuti biztosat", mintha belelátnának mások fejébe.


Kedves kérdező, ennek sok oka lehet:


- tetszel neki, de ennyire félénk, hogy nem mer még megszólítani sem. Nem ritka ez, baromság, hogy már lépett volna, sokan vannak akik egyszerűen szó szerint képtelenek megtenni az első lépést és megszólítani

- tetszel neki, de van valakije

- szeret flörtölni, élvezi a helyzetet, de nem akar semmit

- tetszel neki, de fél mert kollégák vagytok, tart a pletykáktól vagy attól, hogy egy esetleges visszautasítás után kínos lenne, hogy minden nap találkoztok

- szimplán nem tudja, hogy mit akar, de tetszel neki


Amit tenni tudsz azon kivűl, hogy így megy tovább:


- ha ő nem szólít meg, akkor te kezdeményezel beszélgetést. Ez lehet akármilyen semleges téma vagy ürügy, ha elindult a kommunikáció és akar tőled valamit, akkor valamerre alakulhat a dolog

- kiszállsz a játékból, figyelmen kivűl hagyod, nem veszed észre a mosolyait és kacsintgatásait.

2018. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó válaszolónak is. Engem mindenféle meglátás érdekel. Talán csak küzd magával, mert tetszem neki, de hűséges akar maradni, persze ha van valakije. Mondjuk ahhoz képest elég nyomulós távolról.

Nem hiszem, hogy nevet rajtam a barátaival, ez egy rendes munkahely, felnőtt és elég intelligens emberek dolgoznak itt.

2018. febr. 28. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!