Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhet a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet a szerelmi kapcsolat roma nő, és nem roma férfi között?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm elkezdett ismerkedni egy roma nővel, látszólag szimpatikusnak tűnik, de ez működhet közöttük hosszútávon?

Arról az ismerősömről feltételezni sem mertem, hiszen a habitusából úgy gondoltam, hogy nem kezdene romával. Kíváncsi lennék tapasztalatokra, ha esetleg voltak ismerőseitek, vagy pedig ha ti voltatok ilyen helyzetben.



2017. aug. 16. 13:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem a gettóban él, és 5 gyereket nevel, mert a csávója börtönben ül, hanem rendes csaj, csak roma, akkor lehet.
2017. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%
Miertne mukodne?
2017. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

"szerelmi kapcsolat"


Jó vicc...

2017. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Kifejtenéd, hogy miért vicc?
2017. aug. 16. 13:14
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
A roma családok ingen kevés estben fogadnak be a családjukba "külsőst", ráadásul náluk a szerelem sem igen létezik, legalább is nem a normál értelemben.
2017. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam mikor megtudtam. Főleg ismerősöm makacs természete közéjük érdekes lenne.
2017. aug. 16. 13:19
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

Működhet, de te naaaagyon rá fogsz fázni. Ha szakítotok akkor felkészülhetsz a 10 fivére simogató ökölcsapásaira.


De több baj is van a cigányokkal:


- Harsányság

- Indulatos, "temperamentumos" viselkedés (üvölt ahogy tud, sérteget, verekedik)

- lustaság a házimunkával szemben, szóval csak akkor vállalad, ha te magad szeretsz 110%-ot nyújtani a takarításban, különben csak az a fele lesz meg, amit te készítesz el.

- cigányokra jellemző "szabadélet" szeretete ami hangulatos egy balkáni képeslapon, de amúgy nem vicces.

- sok gyereket akar majd

- verekedős, paréj rokonság

- cigarettázás. Még egy cigányasszonyt nem láttam még amelyik ne dohányozna

- cigányasszony-külső a harmadik gyerek után. Tudod amikor könnyebb átugrani, mint megkerülni

- gicces lakberendezés (gipszoroszlán, árányrámás tükör)

- szánalmas zenei és televíziós ízlés (kisgrófó, nótár mari, téelcé, éjjel-nappal budapest)



Előnyök:


- Cigány konyha egész jó (nagyanyám "szőke cigány" és fura-de-nagyon-finom kajái vannak. Erőteljes fokhagyma fűszerezés).

- Temperamentumos szex

- Sok-sok szabadulóbulin vehetsz részt a rokonaival.

- Fivérei tudnak minddig "olcsón" jó autót szerezni külföldről

- Hangszeren jobban játszik majd, mint te

- pro jóslások és sok babona ismerete

- Ha bajba kerülsz és befogadtak családtagnak bármikor előkerül 10 sógor bevédeni



Döntsd el, hogy előny/hátrány


- Sárga szoknya viselete állandóan

- Ki kell nyalnod a fenekét legalább egyszer (ismert cigánynő-fétis)

- Minden dolog leegyszerűsítése

- Hangulatemberség

2017. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha össze jössz vele el ne hagyd! Mert ha elhagyod akkor rád mennek majd dezsvírek, sógorok, meg a fél cigánysor. Jól gondold meg.
2017. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes,hogy egyesek elolvassák a kérdést,mire rájönnének hogy nem rólad van szó.NEM MŰKÖDIK,tapasztalatból írom.A vér nem válik vízzé,azóta is ezt vallom.Rohadt nehezen tudtam megszabadulni ilyen brigádtól,mert először nem tudtam mi a származása,nem látszott rajta.Aztán jöttek a késsel fenyegetések,egyre durvább dolgok,örülök hogy életben maradtam.Előtte is utáltam őket,most meg úgy utálom őket,hogy ha jön velem szembe egy ,egy öklöst behajítok mindegyiknek,főleg h egyedül van,és jól meg is rugdosom.
2017. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ahogy láttam, ezen a csajon sem kifejezetten látszik, hogy cigány. Ha érted mire gondolok, nem az a "putris". A facebook profilját nézegetve a családja már inkább tűnik annak. :) Ha érted. Amúgy a csaj is posztolt cigányoknak szóló verset a falára. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz a folytatása nekik.
2017. aug. 16. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!