Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

Együtt maradnatok valakivel csak azért mert van egy közös gyereketek de viszont már nem szereted.

Vagy meg mondanátok neki hogy szerelmesek letetek valakibe és befejezned vele a dolgot

?


2018. márc. 4. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Megmondanám, hogy szerelmes lettem és fejezzük be.

A gyereknek is jobb, ha boldog szülei vannak, akár külön vannak, akár nem. És ha engem nem tenne boldoggá az, amiben vagyok, akkor lépnék.

2018. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Maradtam a férjemmel és a gyerekekkel. A szerelmet elfojtottam, el is múlt fél év után, de nálunk nincs veszekedés, meg fagyos légkör, tök okés, baráti viszony, tisztelet és szeretet van.
2018. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És aztán majd a következővel is lépsz tovább az újabb gyerekkel? Nagyon ritka az olyan, hogy valakivel gyerek is legyen és évtizedekig meglegyen a szeretet is.
2018. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem hány éves vagy kedves utolsó?

Valamint mennyi ideje vagytok együtt?

Én is próbáltam elfojtani a szerelmet de már 1 éve nem sikerül persze ő meg mindig várja hogy hogy döntök vár rám.

Ha 1 év alatt nem enyhül azbiranta érzet szerelem akkor mi van ?

a gyerek apjával állandó a veszekedés sokat iszik és mindig áll a bál. Igazából még félek is tőle.

2018. márc. 5. 00:03
 5/9 A kérdező kommentje:

vagyis 2 -ik.

Kedves 3 as nem kritikára vagyok kíváncsi tanácsra varok.

Mellesleg 4 év meg nem számít -soknak és annyi idő allat nem kellene elmúlnia a szerelemnek főkép ha nem igaz szerelelem. Mióta meg születet a gyerek egy alkoholista lett szóval ha nem ismered az életem ne kritizálj az nem kell

2018. márc. 5. 00:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Én márt azért otthagynám mert iszik és fenyeget.
2018. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Otthagynam. Ha alkoholista, akkor plane, ahhoz meg uj szerelem se kell.
2018. márc. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehéz, de egyértelműen a második... én rendszeresen végzek " kapcsolatvizsgálatot" magamban: mennyire vágyom másra, vagy kalandra, és el tudnám- e képzelni az életemet nélküle? Ilyenkor belülről jön egy válasz...arra hallgatok.
2018. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a válaszoló, akit kérdeztél, aki elfojtotta.

Te teljesen más helyzetben vagy. A te helyedben elhagynám, nem kérdés. Alkoholizmus egyértelmű szakítóok nálam. Gyerekednek sem jó.

Nálunk semmi ilyen nagy gond nincs, én azért nem hagytam el, és nem is bántam meg soha, egy percre sem, hogy nem hagytam el.

Te más helyzetben vagy.

Mi 10 éves házasok leszünk, a problémák 7 évnél kezdődtek, akkor lettem úgy elhanyagolva, de nem direkt, hogy más iránt ébredtek érzéseim.


A te esetedben mindenképp lépnék, akár egyedülállóvá is, mint egy alkesszal. Ha meg van majd új szerelem, akkor az csak jó.

2018. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!