Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem lenne jobb az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne jobb az, ha egy határozott, talpraesett nő összejönne egy határozatlan, tutyi mutyi pasival?

Figyelt kérdés

Nem rólam szól a kérdés, szerencsére már nem vagyok esetlen típus. Csak azon gondolkozom, hogy sok nő lenézi az ilyen pasikat, ami elég rossz, mert sok esetben nem ő tehet arról amilyen.

Egy határozottabb, döntésképesebb nő mellé nem e lenne jobb egy olyan pasi, aki ilyen esetlen, nem tud döntéseket hozni, fél az emberek közelébe lenni? Mivel úgy gondolom, hogy sokat segíthetne egy ilyen nő rajta, mert gondolom az olyan férfiak nem boldogok, nem tudnak felszabadulni és ilyenkor jobb lenne segíteni rajtuk. Ez fordítva is mehetne, ha egy férfi határozottabb a nő meg esetlenebb. Bár utóbbi jobban elfogadott. Viszont a nőknek is bekéne látniuk azt, hogy a sok tutyi mutyi, döntésképtelen pasikért ők is felelősek. Ezért mondom, hogy a segítség jó dolog és ha kicsit vonzónak tartja azt a férfit, aki ilyen akkor jó lenne, hogyha lelkileg ápolgatná és később meghozza a gyümölcsét.

Persze lehet, hogy rosszul gondolom cáfoljatok rá, ha nincs igazam én csak elmerengtem ezen, mert anno én is hasonló típus voltam. Igaz én nő nélkül változtam meg, de vannak olyan emberek akik tényleg segítségre szorulnak és ehhez nem elég a pszichológus hanem a gyengébbik nem szeretete a megoldás.


2018. márc. 5. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Vannak ilyen párok. Ott szokott feszt sírni a tutyimutyi pasi, hogy micsoda parancsolgatós sárkány a nője, állandóan hisztizik.
2018. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött be, amikor a tutyi mutyi pasim nyöszörögve bújt az ölembe, mert vmi lecsapta a biztosítékot, mert sötét van.

Nem tudom már elképzelni magam egy töketlen pasival, nem érzem magam nőnek, ha én vagyok a tökösebb.

2018. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2-es! Ez komolyan megtörtént? Ez már nem tutyi-mutyiság, ez már gázabb annál.
2018. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 acelsziv ***** válasza:
71%

"sok esetben nem ő tehet arról amilyen. "

Akkor ki? A jeti?

Az ilyen töketlen nyomorékok ne szaporodjanak. Társ, pár NEM jár alanyi jogon. Ha nem képes párt találni akkor egyedül lesz és kész.

2018. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Kis különbségekkel ténykeg motiváló lehet, de szélsőséges esetekben nem működik.

Egyoldalú lenne a kapcsolat, mindkét fél elvesztené az identitását, feladná önmagát. A tutyimutyit ráadásul konzerválná is - még önállótlanabbá válna, a nő pedig frusztrálttá.

Mindkettőjüknek rossz lenne.


"hanem a gyengébbik nem szeretete a megoldás."


Ezzel a legkevésbé sem értek egyet. Nem old meg semmit.

A döntésképtelen férfi nem tanulna meg döntést hozni,a határozott nő pedig egy személyben lenne társa, pszichológusa és anyukája - ez nem várható el, nőként akarja érezni magát, nem mindenben más helyett is döntést hozni.


Hangsúlyozom, enyhébb esetben motiváló lehet és ilyenkor elfogadóak és türelmesek is a nők.

Súlyosabb esetben viszont először rendbe kell tennie magát, akár önerőből, akár szakember segítségével, de nem fog működni és nem is várható el.

2018. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jól látod, én sok ilyen kapcsolatot látok és működik, pont ezért működik.
2018. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

Kinek lenne jobb? Amúgy a nyugati feministák szeretik az ilyen béta "soy boyokat". Hozzánk ez még nem teljesen jött át, lol

[link]

2018. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Pedig szerintem jó pár keményebb nő jön össze ilyen férfiakkal, hogy baszogathassa, ugyanúgy, ahogy a keményebb férfiak is megtalálják a mimóza nőket.
2018. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

és egy határozott nő mellett hogy válna ő is azzá, ha a nő elnyomja éppen azért, mert tutyimutyi?

a szeretetnek szerintem nem sok köze van a határozottsághoz. határozott akkor lesz az ember, ha van reális önképe, kellő tudása, tapasztalata abban a kérdésben, amiben éppen határozottnak kell lennie. határozott az, aki tudja mit akar, mik a céljai. ezek pedig saját magából jönnek az embernek, nem a barátnőből.

a tutyimutyit idegesítheti, hogy a nő "férfiasabb" mint ő, a nőt idegesítheti hogy a másik nem tud boldogulni egyedül, pátyolgatni kell állandóan, és csak folyamatos feszültség lesz. inkább hasonló emberek szoktak jól működni együtt.

sajnálatból, a másik önbizalmának a növeléséből meg senki nem fog összejönni senkivel, mert egyszerűen hülyeség.

azt nem látom, hogy nekem mi felelősségem lenne szerinted abban, hogy egy férfi határozatlan. mindenkivel normálisan, tisztességesen viselkedek, nem küldtem el senki soha a p icsába, nem gúnyolódtam stb. a legtöbb ember pedig ugyanígy tesz...

2018. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem működik. Élő példaként a szüleimet említeném. Apám elég határozatlan típus minden téren. Anya pedig az ellentétje.


Jó is lenne de apám mindezek ellenére hogy döntéskeptelen nem tudta elfogadni hogy nem ő dont. :D így mindig ellenkezett anyával. De soha egy ötlete döntése nem volt. De közben korlátozta akadályozta anyát mert azt sem engedte hogy ő döntsön lényegében.


Hát így nem lehet semmit sem kezdeni. El is váltak 21 év után. Úgyhogy az én véleményem hogy nem lehet.

2018. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!