Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, tényleg így éreztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tényleg így éreztek?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a jelenlegi párommal, megértjük egymást és jól kijövünk. Beszélgettünk arról is, hogy kialakult közöttünk a szerelem. Azt mondta, hogy szebbé teszem a napját, nem találkozott még ilyen pozitív lánnyal, minden mozdulatomat szereti és büszke rám.

Van egy lány és rákérdeztem tőle ki ő..

Azt válaszolta, hogy még előttem találkoztak párszor és a lány szeretett volna vele kapcsolatot, de a párom vissza utasította, azt mondta " elszórakoztak" néhányszor , de nem mozgatott meg benne lelkileg semmit ezért megbeszélték, hogy maradjanak csak barátok.

Megvallom őszintén féltékeny lettem.

Arra lennék kivácsi fiúk, hogy tényleg tudtok egy volt " szórakozó" partnerre utólag baratként nézni?


2018. márc. 5. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, főleg ha van barátnőm
2018. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék, ha a társam bármilyen kapcsolatot tartana korábbi szexpartnerével.
2018. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"de nem mozgatott meg benne lelkileg semmit" De elég ha tesileg mozgatott benne valamit.

Szóval olyan hogy szexpartner volt és később barátság lesz csak, nem létezik.

Én ha találkoztam olyannal akivel korábban dugtam akkor barátság ide vagy oda annak mindig kőkemény dugás lett a vége.

2018. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt szeretovel ne baratkozzon.


Nekem is van ex baratom, de nem szeretok voltunk, hanem kapcsolatunk volt evekig. Azota mindketten parkapcsolatban elunk massal, es nem kettesben talalkozunk, hanem kozos tarsasagban.

Remelem, erted mi a kulonbseg.

2018. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Az ilyen emberrel azért vagyok, hogy megdugjam. Ha már nincs szükségem arra hogy őt dugjam, akkor mi a francnak lennék vele kapcsolatba?
2018. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a kérdés az hogy te miként tudsz együtt lenni olyan férfival aki "csak elszórakozgat" lányokkal?

Valamint honnan tudod hogy nem te vagy az újabb szórakozó partnere?

2018. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni, amit a 6-os írt.

Amúgy, nem bírom az ilyeneket, akik a szexpartnerükkel tartják a kapcsolatot és barátnak titulálják. Nagy barátság is az. Hány évesek vagytok?

2018. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:

Én nem érzek így. Minden korábbi szexpartner/exemet nagyívben lesz_rom. Nem találkozgatok, nem ismerkedünk, nem jópofizunk, semmi.


Nincsen velük kapcsolatom.

2018. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de szerintem hazudik. Beszélj a nővel!
2018. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!