Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfinak megváltozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak megváltozik az ízlése nők terén, az végleges vagy csak ideiglenes?

Figyelt kérdés

A szerelem meg tudja változtatni az ízlést?

És mi van azután, ha elmúlik?


2018. márc. 5. 17:56
1 2
 11/13 Diavolino44 ***** válasza:

Van kozottetek 20 ev korkulonbseg. Az boven fedezi azt a hianyt, hogy kis melled van. Ne izgulj a melleid miatt.

Neki van meg maximum 15 eve amig szexualisan aktiv. Utana amugyis tokmind1 lesz meg ha neked van a legjobb tested is a Foldon. Mar most is jo esellyel potencia zavarok vannak nala. De ha nem a libidoja nem akkor mintha veled egykoru lenne.

Ha ugy halnek meg, hogy egy 20 evvel fiatalabb csajszival tolthetem az idosodo napjaimat, boldog embernek ereznem magam. Ebben a kapcsolatban te leszel az akinek majd egy ido utan nem fognak tetszeni a dolgok, de kivanom, h ne legyen igazam.

2018. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kislány vagy még, ha azt gondolod, minden ember egy elképzelt ideált kerget. Ezt inkább a tinilányok, fiatal nők teszik. Az érettebb nők már sokkal tudatosabbak. A férfiakra meg eleve kevésbé jellemző ez az attitűd. A mellméret csak egy adat a többi mellett. Engem pl egy nő csak a személyiségével tud elvarázsolni.... ha az nincs meg, az egészet megette a fene.


Olyan viszont van nálam, hogy ha korábban valami tetszett, de az illetőben óriásit csalódtam, akkor legközelebb egy hozzá hasonlóhoz már nem vonzódom. (pl volt egy nagy csalódásom egy vörös nővel, azóta nem érdekelnek különösebben, míg korábban odavoltam értük, ha csak a külső tényezőket nézzük (természetes vörös, sápadt bőr, stb))


27/F

2018. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10: Ez tetszik.:)
2018. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!