Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megfogom valaha szokni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogom valaha szokni a lélegzését, érintését?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok,még szűz,barátommal történt meg az első csók is mostanában.Ő 34.Csak nekem még olyan furcsa ez az egész..furcsa,hogy hozzám ér egy férfi,furcsa,hogy hallom,ahogy a levegőt veszi,furcsa,hogy érzem a szája ízét,furcsa,hogy neki ugye másmilyen a teste,furcsa úgy az egész helyzet.Jelenleg nem tudom elképzelni,hogy ezt valaha megszokjam.Vagy ez elfog múlni és nem fogok ezeken kiakadni? Jelenleg kicsit olyan természetellenes nekem.



Más járt már így?


2018. márc. 9. 20:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
38%
Lassan fel kellene nőni. 21 éves vagy, nem 13.
2018. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%

Meg fogod szokni, amint agyilag is felnősz egy kapcsolathoz.


Szerintem első kapcsolatnak neked meredek ez a 34 éves pasi.

2018. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
50%

#2

Egyetértek a kettessel is, első kapcsolatnak nem feltétlenül egy, már tapasztalt férfi lett volna a legjobb.

Szerintem minden 30+ év feletti férfit zavarna, ha a 21 éves barátnője furcsának és idegennek találná, hogy "másmilyen a teste". Ezt egy 8 éves kislány is tudja már, hogy kinek milyen nemi szerve van.

2018. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

ja,hogy ez úgy működik,hogy majd én eldöntöm,hogy kibe szeretek bele? és ne szeressek bele,mert 34 éves?

Beszabehu'...Azt hiszem, közülünk nem nekem,vagy nem csak nekem kell felnőnöm..........

2018. márc. 9. 20:39
 5/33 anonim ***** válasza:
55%
Látom nem nagyon érted, mindegy... Egy 34 éves férfinak általában már kevés a tiniszerelem egy kapcsolathoz.
2018. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
30 év alatti "férfiak" meg nem "férfiak",hanem "fiúk".Sosem vonzottak sehogy sem,pláne testileg,így adott volt az ismerősi kör és ezáltal az ismerkedési lehetőségek is. Vele pedig egymásba szerettünk.De nem lovagolnék tovább a koron.
2018. márc. 9. 20:42
 7/33 A kérdező kommentje:

Köszi,várok más válaszokat is.

Inkább nőkét.

2018. márc. 9. 20:43
 8/33 anonim ***** válasza:
36%

Én teljesen értem hogy mit érez a kérdező. Hasonlóan voltam én is. De majd alakul. Semmi rossz nincs ebben, semmi olyan negatív következtetést nem lehet levonni.

40n

2018. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen egy párkapcsolat, amikor valaki közelében vagy, bár nem értem pontosan mire is célzol.

Mindenki lélegzik, és az ellenkező nemnek másmilyen a teste.

Most fedezed fel a párkapcsolat rejtelmeit, jól sejtem?


Meg fogod szokni a közelségét, ha szereted őt.

2018. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
51%

Juj, kislány, nagyon sokat fogsz még koppanni, de nem baj, majd tanulsz a saját hibáidból.


Szüleid mit szólnak ahhoz, hogy egy 13 évvel idősebb pasid van? Gondolom repesnek az örömtől. :D


Kicsilány, nem mi picsogunk itt és nem mi viselkedünk itt kistini módjára. 21 évesen tényleg ideje lenne már agyban is felnőni. 27 éves vagyok, 5 éve tartós kapcsolatban, 3 hónapja együtt élek a párommal, lakást vettünk, agyilag mind a ketten érettek vagyunk, önismerettel foglalkozunk, pszichológiai, önfejlesztő könyveket is olvasunk.


Szóval, neked van még mit tanulnod.


Egyébként mit tudsz az önismeretről, önszeretetről, pszichológiáról?

2018. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!