Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejött valaha valaki újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejött valaha valaki újra a régi szerelmével?

Figyelt kérdés

Még 14 éves koromban jártam egy fiúval 1 évig. Ő volt az első szerelmem. Nagyon-nagyon szerettem, megcsalás miatt lett vége a párkapcsolatnak (Ő csalt meg engem). Viszonylag gyorsan túl tettem magam a dolgon, elnyomtam magamban a fájdalmat, fél év múlva már mással jártam.

Most vagyok 22 éves, és ma összefutottam vele. És előjöttek az érzelmeim, olyan mintha hiába telt volna el 7 év, ugyanúgy szeretném őt mint régen.

Vajon ha egy pár egyszer szakít, utána összejöhetnek még újra? Lesz belőle megint hatalmas szerelem?



2018. jan. 30. 15:36
 1/8 anonim válasza:
100%

Szerintem igen lehet,ne add fel mond el neki hogy érzel meg tudjatok beszélni felnőttek vagytok...

Szerintem ha igaz szerelem volt 14 évesen akkor most is lehetne az.

Meg lehet próbálni, lehet hogy megcsalt de kiskamasz volt ki akart probani mindent

Próbáljátok meg de semmiféle keppen ne eröltesd magad rá

2018. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

10en éves koromba jöttem össze az első barátommal Közös megegyezèssel szétmentunk,barátok maradtunk.

Neki csak kisebb partnerei voltak,nekem több komoly kapcsolatom.

Mikor egyikúnknek se volt senkije újra megpróbáltuk.Hisz nagyon jó ismerjük egymást,jól kijövünk,és felnőttünk.

Hát kár volt,most oda a baratságnak,s a kapcsolatnak is.

2018. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: mi történt? miért mentetek szét?
2018. jan. 30. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég gyakori, hogy ha az ember hosszabb idő elteltével újból találkozik egy hajdani nagy szerelmével felszínre tőrnek a régi érzések.

Azonban ezek sosem vezetnek semmi jóra. Két ember rengeteget változik a különtöltött évek során és általában egész más irányba. Mindenki szeret szerelmes lenni, úgy ahogy mindenki szereti a kipróbált dolgokat. Akivel egyszer már jól alakultak a dolgok. Azonban nem véletlenül ment szét annak idején.

2018. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kiszerettünk egymásból,sokat veszekedtünk... :)
2018. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nős voltam, nagyon kevés volt a szex (havi 1 vagy kéthavi 1) nekem naponta lett volna igényem de folyton elutasítást kaptam. Szeretőm lett, kb 1,5 évog tartott amikor a házasságba jött a gyerek. A család mellett döntöttem így a szeretőmmel szakítottam, ő elköltözött 100 km-re.

11 év után a feleségem elvált tőlem (szeretőt tartott, miatta).

Megkerestem a régi szerelmem és feleségül vettem.

2018. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezt jó hallani, de nem félsz hogy ő is megfog csalni? vagy megint te őt?
2018. jan. 30. 16:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Rajtatok áll. Egy kapcsolat alakulása független a múlttól. Csak az aktuális állapotai számítanak a kapcsolatban szereplő 2 elmének.
2018. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!