Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettetek már bele internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele internetes beszélgetés alapján valakibe?

Figyelt kérdés

Mikor jött el a felismerés, hogy „bajok vannak”?


Beleszerettem itt valakibe de idióta voltam és végérvényesen megbántottam őt. Már nem csinálhatom vissza. Nem beszélünk napok óta. Sírok most is. Sajna nem lehetünk egy pár mert ő még az exét szereti hiába a tökéletes összhang köztünk levelezésekben. Nem kamu az illető ez 100%.


Mit tehetnék? Elszorul a szívem, fáj a lelkem, úgy érzem hogy belepusztulok. Ő olyan ember akiről mindig is álmodoztam.


2018. márc. 11. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Igen, legalábbis erős kötődés kialakult, személyes találkozónál meg totálisan beleszerettem.

Akkor jöttem rá, amikor már hulla fáradt voltam, agyilag teljesen zokni, mert hajnalokig chateltünk, és 1-2 óra alvás után mentünk másnap dolgozni, mert repült az idő, mikor beszéltünk.

2018. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos igen mivel túl közel engedett magához. Én is rosszul jártam de ő sérült többet.
2018. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Akivel nincsen személyes kapcsolat, abba nem tudok beleszeretni.

Ha nem bántottad volna meg, akkor is az exet szereti nem?! Ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni, minthogy elfogadod a döntését.

2018. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%

Fogjuk rá.

Volt itt régen egy elég bunkó, egoista, anyagias, könnyűvérű ri... lány, akivel több mint egy évig beszélgettem facen, de eléggé ki voltam rá bukva mert bár tudta, hogy nekem nagyon bejön (nagyon, nagyon...), folyton azt mesélte, hogy éppen melyik sráchoz ment fel szopni/dugni, engem meg mindig lekoptatott, hogy esélyem sincs nála (igaz a távolság sem volt kicsi).

Majd amikor megadta a számát és meghallottam a hangját, hát még jobban beleestem mert annyira gyönyörű hangja is volt mellé. Jó ideje nem hallottam róla, de volt idő amikor úgy éreztem, hogy legalább akkora bennem az utálat felé mint a vágyódás.

2018. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Miért akarnál olyat, aki téged nem akar?
2018. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi fel evig beszelgettunk mas orszagbol fbon , most vele elek es csaladunk van.
2018. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5: mert a szívnek nem tudok parancsolni. Bárcsak kitéphetném.
2018. márc. 11. 22:20
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Soha, számomra idegen, rideg, lélektelen. Dugni azért megdugtam volna párat.
2018. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De még, hogy...hahhh. 😢
2018. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

#7

Ha még nem találkoztatok, akkor valószínűleg nem is belé szerettél, hanem a képbe, amit elképzeltél róla.

2018. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!