Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most érdeklem vagy csak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most érdeklem vagy csak arra kellenék neki?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel facebookon beszélgetni szoktam. Mindig hosszan fogalmaz és kérdéseket is tesz fel. Viszont gyakran 2 értelműen fogalmaz, a szexre célozgat. Most akkor, hogy van ez, csak arra kellenék neki vagy esetleg komolyan is van nála esélyem? 😌

2018. márc. 1. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
A kettő nem zárja ki egymást. Arra biztosan kellesz neki. Hogy most többet is ki akar hozni a dologból vagy sem azt csak ő tudja.
2018. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért nem neki teszed fel ezt a kérdést?
2018. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bakker, hány évesek vagytok? Itt ki lát a fejébe? Ti beszélgettek. Ennyiből: arra sem kellesz neki, ha még nem dobta fel a találkozást, akkor csak simán chates perverzkedésre.
2018. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát már van szó róla, hogy találkozunk..

Igen mi beszélgetünk jól mondod, de más véleményére is kíváncsi vagyok, hogy ők hogyan látják ezt..

Ha nem tudsz segíteni akkor inkább ne válaszolj..

2018. márc. 1. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor senki nem fog válaszolni, mert ezen nem lehet mit segíteni. Szexről beszél, egyértelmű, hogy így, vagy úgy, de dugni akar.
2018. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Általában már a felnőtt nők sem szoktak hónapokat várni az első szexel. Ha már pl az elejétől arról szövegelt, akkor igen, valószínű, hogy csak azt akarja.

De ha pl ismered már jó ideje, és tök jól elbeszélgettetek és addig nem volt téma, és csak mostanában jött elő ez a szokása, akkor még gondolhatja veled komolyan.

Szerintem csak kíváncsi a szexualitásodra, hogy mennyire vagy fanyar, prűd, avagy esetleg szereted e a perverzebb dolgokat.

Találkozz vele, ha nem akar megdugni az első randin, se a másodikon, ha persze te akarnál folytatást, akkor adj neki esélyt.

Átlagban már 3 randitól itt a gyk-n a nők többsége azt hajtogatja, hogy leszokott feküdni a pasival, hogy tesztelje összeillenek e az ágyban, avagy sem.

2018. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nekem ez a helyzet volna , nem térnek ra a szexre mert meg nem is találkoztunk, mivel te nagyon fiatal vagy és ő idősebb férfi, gondolja hogy csak kalandot keresel azaz szex. Bár nem tudom higy ki hány éves...

Szerintem csak azt akar...

Ha nekem ez állna font én azt mondanám elsőnek hogy , együttélés vagy komoly kapcsolat lehetne e köztünk, ha együt élünk, lakunk , járunk akkor hoznam szoba a szex szócskát.

Ő milyen kapcsolatot keres, kérdezd meg.

2018. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!