Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nő vagy férfi, akivel kölcsönö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagy férfi, akivel kölcsönösen mély vonzalmat éreztetek, de soha nem jöttetek össze bármilyen okból és még ma is, hosszú idő után visszatér a gondolataidba?

Figyelt kérdés
Történt ilyen veled? Mesélnél róla?

2018. márc. 16. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írj rá! Ne gyötörd magad.
2018. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen volt.

Szép emlék, de éljük a saját életünket. A régi sebeket meg nem kéne feltépkedni.

Sokszor "beszélek" vele, ha épp úgy érzem tudna tanácsot adni.

2018. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es: Köszi! Válaszodat nem tudom értelmezni. Olvasd el újra a kérdésemet. Nem azt írtam, "hogy mit tegyek, ha ilyen és ilyen helyzetbe kerültem?"
2018. márc. 16. 15:53
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es: Köszi szépen. Sajnálom és bocsánat, ha emlékeztettelek rá.
2018. márc. 16. 15:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld.

Van mire emlékezni és az fontosabb.

2018. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

történt ilyen.. sajnos mindig közbejött valami, bárcsak meglett volna akkor az a tapasztalatom ezeknek a kezeléséhez, ami ma...

csak tanulni lehet belőle, ugyanis a múltat sajnos nem tudom visszacsinálni, de a jövőt megpróbálom jobbá alakítani...

2018. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vannak páran, bár némelyiküknél nem tudom, kölcsönös volt-e a vonzalom. Az egyik lány 8 évvel fiatalabb volt nálam (ő egyetemista volt, én dolgoztam), de a mai napig is töröm a fejem, hogy mi lett volna, ha elmondom neki, hogy szeretem őt, pedig ennek már vagy 6-8 éve. Egy másik lány ennél frissebb és fájóbb nyomot hagyott bennem, egy ideig úgy tűnt, hogy minden sínen van, fogadta a testi közeledéseimet is (simogatás, kézfogás), aztán vége lett. Ősz óta nem tudom őt elfelejteni, és bár nagyon megbántott, ha most azt mondaná, hogy én kellek neki, akkor talán igent mondanék.
2018. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van egy olyan akivel igaz egyszer lefeküdtünk, de az is több mint két év után volt. Ennek már 13 éve lesz. Azóta van hogy évekig nem is látjuk egymást, de olyan is hogy napokig együtt vagyunk. Nem kettesben, tehát nem történik semmi, de ott a kínzó vágy mindkettőnkben. És ez ott van akkor is ha csak pár szót váltunk valahol egy rendezvényen ahol összefutunk. De neki már évek óta családja van, attól akivel már akkor is együtt volt mikor megismertem.


És van egy másik, őhozzá csak egy napot volt szerencsém, egy kirándulás, melynek végén hosszas csókokkal váltunk el. Többet nem láttam, de máig eszembe jut hogy milyen lett volna ha találkozunk még. Ha összejön vele valami, mert úgy éreztem mintha ő lenne az igazi. Ennek is már több mint 10 éve.

Talán mindkettőnél jobb hogy nem úgy alakultak a dolgok ahogy szerettem volna... Talán...

De az első sokszor igen fájó gondolatokat ébreszt, főleg ha a gyerekével látom; ez a gyerek tőlem is lehetne. Sőt ő lehetett volna akár az első, és az egyetlen férfi is az életemben. De más lenne, elképzelni is nehéz. (mindennel együtt több mint 10 kapcsolatom volt már. De ha visszaforgathatnám az időt, lehet lemondanék mindről)

2018. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


igen volt a páromnál. 20+ éve vagyon együtt, ebből túlnyomó részt általam boldognak hitt házasságban.

Aztán páromnak befutott egy valamely előző életből egy régi nagy szerelme, ami újra indította a régi nagy lángolást. A párom évek óta rabja ennek az érzésnek, nem tud szabadulni tőle.

A párom feszültté, kezelhetetlenné vált, pedig korábban nagyon kedves, jó szívű volt. Most rendszeresen támad, hibáztat, pöccen kis dolgokra is.

Az én gondolataim, érzéseim kevésbé érdeklik őt, figyelme egy része folyamatosan a harmadikon van. Ikerlelkének tekinti, ilyen jellegű weboldalakat olvas, ilyen jellegű zenéket hallgat, és közben a család elmarad, engem is hanyagol, mindössze egy látszat elfogadást, szeretet tart fenn. Ha szeretném érzelmileg megközelíteni, akkor eltol, vagy veszekedést szít, ami eltereli a figyelmét.

Ha kérem, hogy döntsön, akkor eltereli a szót, félrevezet vagy hazudik arról, hogy már eldöntötte, és mellettem döntött, de azt egyértelműen látni, hogy lélekben mégis a másikkal van továbbra is. Nagyon nehéz így érzelmileg, a család omlik szépen lassan össze, de erről nem igazán akar tudomást venni.

Én továbbra is nagyon szeretem, nagyon értékes kapcsolat a miénk is, de látom a család hanyatlását.

Persze gyakran én vagyok a bűnbak, ahogy az ilyenkor lenni szokott. Az, hogy ez a helyzet érzelmi megcsalás, na ez szóba sem jöhet, ezt még említeni sem lehet. Neki nem kell változnia, neki nem kell kezelnie semmit, neki nem kell helyre hoznia semmit. Pedig, azt hiszem, hogy akkor lenne esély helyre jönni, ha Ő őszintén eldöntené, hogy mit akar, és ha netán tényleg velem akarna maradni, akkor valamilyen módon helyrehozná a fájdalmat, amit okozott családban.

Elnézést, hogy ilyen hosszúra sikeredett a válaszom, de jól esett kiírnom magamból. A párommal kevésbé tudom ezt megbeszélni.

Segítettem valamennyire?

2018. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hu, nagyon sajnálom. Basszus, mik vannak?! Szerencsére az én tapasztalatom nem volt ilyen drámai. Feleséged elég csúnyán kibabrált veled. Mi ez az ikerlélek izé? Jézusom! Nem először olvasom itt és elég gáz a téma. Bocs, nem akarlak bántani, de a feleségednek nem kéne elmennie pszichológushoz? És arra még nem gondoltál, hogy elválj tőle, ha ennyire megaláz? Bár az is igaz, hogy kettőn áll a vásár, de hát, amiket írtál, abból azért az jön le, hogy a hiba nem a te készülékedben van. Vannak ilyen emberek. Nem bírnak lehorgonyozni egy ember mellett. Kell a kaland, a szikra. Nem lehet megbízni bennük. Érdekes lenne elolvasni, ő hogyan látja a szitut, bár nem biztos, hogy az igazat hallanánk, de nem akarom ismeretlenül elítélni. Azért 20 év nem kevés. Gondolom, mindent szívből megadtál neki. Hát,tényleg sajnálom.remélem, valahogy rendeződtök. Sok sikert! :)
2018. márc. 18. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!