Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékennyé tevés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Nici kérdése:

Féltékennyé tevés?

Figyelt kérdés
Egy nő akinek van egy párja, és őszintén elmondja neki hogy sok más pasi akarja, megnézik;kérik a számát;írnak neki és ezt elmondja, hogy nem egy jelentkező van. Ezzel konkrétan mit akar elérni? Hogy nem én körülöttem forog a világ? Esetleg, hogy többet foglalkozzak vele? De mosolyog amikor mondja mert látja mindjárt felrobbanok :D

#féltékenység;párkapcsolat
2018. márc. 16. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyerekes viselkedés. Komolyan vehetetlen.
2018. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Úgy akarja feltolni az értékét a szemedben, hogy reklámozza kelendőségét. Éretlen.
2018. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha nem veszem komolyan, és látja rajtam,mi lehet neki a reakciója?
2018. márc. 16. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Én megmondanám neki, hogy mostantól nem szeretném, ha felsorolná, hogy aznap hány pasi és hogyan akarta felszedni. Azt is mondanám, hogy jó csaj és örülök, hogy engem szeret. Pont.
2018. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle, hogy miért nem őket boldogítja ezzel az információval, miért engem.
2018. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert komplexusos és éretlen.


Pasiba is de utálom az ilyet. A hajam az égnek áll, amikor csak ezért flörtöl más nőkkel, vagy beszél más nőkről a barátnője előtt... Ismerek ilyet.


Szóval rájöttem, hogy igen, erre 2 opció van:

1. Elhanyagolod és ezzel próbálja felhívni a fiygelmed arra, hogy elveszítheted

2. kisebbségi komplexus/önértékelési zavara van


Máskülönben nyilván nem dörgölné az orrod alá ezeket, ha mást akarna.


Viszont akkor megemlíteném azt is, hogy beszélnék vele erről, mert ennek az a veszélye, hogy a te önbecsülésed is csorbul hosszútávon, ha folyamatosan játszmázik.

2018. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Önértékelési zavar.
2018. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy felakarja hivni magára a figyelmet hogy ő milyen kapós .De ha vki ilyet mond nem biztos hogy ugy is van .
2018. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem hirdetném hogy mennyi pasinak kellenék. :D
2018. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!