Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire segít a féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire segít a féltékennyé tevés abban, hogy visszaszerezzem volt barátnőmet?

Figyelt kérdés
Már 1,5 hónapja szakítottunk, azota már veszekedtünk is, és eléggé megváltoztak az érzelmeink egymás iránt, de én már rájöttem hogy csak ő kell nekem. :S Ha megprobálom féltékennyé tenni, az mennyire segit őt rádöbbenteni hogy ő neki én kellek(persze csak ha ez tényleg igy van). Azt mondja hogy már nem szerelmes belém, csak barátként gondol rám. De hát a lányok érzelmei elég változók és furák... szoval nemtudom segithetne ez.
2008. nov. 6. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég kétélű dolog. Elsülhet úgy is, hogy rájön, hogy te kellesz neki, de akár az ellenkezője is lehet a vége. Beletörődik, hogy neked már más van, vagy egyszerűen úgy gondolja, hogy ha neked más kell, nem is gondolsz már rá. És szerintem az utóbbi eset a valószínűbb. Nem hinném, hogy ilyen szempontból kell megközelíteni a dolgot.
2008. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És akkor hogy lenne célszerűbb megközelíteni a dolgot?
2008. nov. 6. 22:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress más lányt! Ahogy írtad veszekedtetek is. Ezer lány van még a világon, próbáld kerülni, tedd túl magad Rajta!

Ha azt mondja, hogy barátként gondol Rád, akkor az úgy van! Ha meglátod, nyugodtan köszönj Neki és ennyi. De szerintem hiába vársz rá...


sok sikert!

2008. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit és próbálj újra közeledni felé, de finoman. Ha tényleg ezt mondta akkor azt hiszem kicsi az esélye, hogy ez a kapcsolat újra induljon.
2008. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nah most ez sokmindentől függ én a bnőmmel sokat veszekedtem míg egyszer komolyan összevesztünk és szakítottunk meg volt 1-2-dolog de ez most mind1 aztán én kiszerettem volna vele békülni és azt mondta ,hogy már nem szerelmes szeret de barátként stbstb..A végén kiderült ,hogy ugyanugy szerelmes és szeret engem csak haragudott rám...Én szerintem hívd el sétálni a lányt ha elmegy sétálni veled és tényleg úgy viselkedik mint egy barát úgy eltud veled beszélgetni akkor tényleg nem szeret. Velem pl a bnőm akkor még beszélni se akart.És kevés lány van aki akkor is megtudná játszani ,hogy nem szeret ha a közelében vagy.
2008. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
huh van benne 1-2 hiba nah mind1 ne ezt nézd:) álmos vagyok már meg siettem.
2008. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miután szakitottunk, rá egy hónappal találkoztunk, mert nem tudta pontosan hogy mit érez irántam, és már ugy volt hogy ujrakezdjük de aztán kibökte hogy csak barátként érez és gondol rám, akkoris amikor találkoztunk. Pedig nagyon összeillettünk, megvolt az összhang, közös célok, ráadásul nagoyn jól kijöttünk, és én nagyon szeretem őt:S
2008. nov. 6. 23:26
 8/12 Srapnel ***** válasza:
Szépek az érzelemeid és a gondolataid iránta, de úgy látszik, hogy nem kölcsönös. Hagyd a fenébe. Egy kapcsolatnak nem stratégiai játéknak kell lennie. Méltósággal törődj bele a dologba, csak az érdemel tiszteletet. A féltékennyé tevés az intrikus, alamuszi emberek eszköze.
2008. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Feltekennye engem nem tudna tenni a parom. HA meglatnam masik csajjal van, elkuldenem a fenebe...
2008. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor jobb lesz bele törődnöm hogy vége. Utolsó válaszado: Ha már szakitasz a pároddal akkor miért küldenéd el a fenébe ha másik lánnyal kavarna?
2008. nov. 7. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!