Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lefeküdtem vele első randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem vele első randin, vajon belém szerethet?

Figyelt kérdés
Igen tudom,könnyen adtam magam.De iszonyatosan kívántam..Ő is engem,bár hangsúlyozta,hogy csak én érdeklem.. Ma is keresett a tegnap éjszaka után.. Viszont többször a szex témáról ír. Belehabarodtam,vajon belém szerethet így is?

2018. márc. 18. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem 1 het mulva kifogsz irni egy kerdest.

Nem epp pozitiv stilusban.

2018. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Az esély nyilván megvan rá,de tudod,ez nem egy tippmix szelvény,ez érzelmi téma.Itt nem lehet előre megtippelni az esélyeket.Ez csak kettőtökön múlik.Ha nem akar kötődni,egy idő után úgyis menekülni fog,ha meg komolyan vesz,akkor úgyis elvisz az ágyon kívül máshova is.
2018. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csak trollkodsz, de ha ennyire 0 az agykapacitásod: ha valaki alá befekszel egyből, szerinted miért keres? Bónusz: a szexről ír = ingyen p*na vagy. Szívesen!
2018. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egyéjszakás kalandból is lett már szerelem, természetesen nem kizárt. De az, hogy leginkább szex témában ír...az nem épp a tisztelet jele. Ha egy férfi tisztel egy nőt és gyengéd érzelmeket táplál iránta, akkor nagyon óvatos a szex témával kapcsolatban.
2018. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Mivel többnyire a szex a téma már nála, így én nem tartom valószínűnek.
2018. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk házasság és 2 gyerek lett a vége, azóta is együtt vagyunk lassan 10éve. Mégsem mondom, hogy ez a valószínű.
2018. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

"Ha egy férfi tisztel egy nőt és gyengéd érzelmeket táplál iránta, akkor nagyon óvatos a szex témával kapcsolatban."


Hát az komoly tiszteletet érdemel, akivel már első randin lefeküdt :D

2018. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hmm...hiába mondja,hogy amúgy is érdeklem,de kezdek elbizonytalanodni.. jövőhéten is mondtam neki jöjjön értem a munkahelyemre este erre akkor összebújunk utána? ... tehát nem is az,hogy látni akarna csak..egyébként mellette szóljon nagyon szexmániás..akkor ez már felejtős? ne is írjak neki?
2018. márc. 18. 20:15
 9/14 A kérdező kommentje:
Na pont most írt...frissítek :))) azt írta jó lenne ott lenni melletted..:)
2018. márc. 18. 20:17
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy ha elég gyakran a szex a téma, akkor inkább neéld bele magad túlságosan.
2018. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!