Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel lefeküdtem és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel lefeküdtem és már fájt a hasa másnap kellet volna meg jönnie. Az első volt neki, gumival védekeztünk de volt mikor rá ült guminélkül pármásodperc volt csak. De meg jött neki de kevesebb volt a vérzés és csak 2 napos! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyünk... a tesztet hány nap után érdemes elvégezni? mekkora esély hogy terhes? Cssak azért van igy mert az első volt és felborultak a hormonok vagy az hogy terhes?!
2015. jan. 3. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne védekezzetek, kell a sok gyerek. Ki fog eltartani minket, ha megöregszünk?
2015. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre válaszólj!
2015. jan. 3. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Tesztet az aktust követő kb.2 hét elteltével érdemes csinálni, de ha megjött neki elvileg nem lehet nagy gond, viszont nagyon felelőtlenek vagytok, ha annyi eszetek van hogy dugjatok, arra is legyen hogy védekezzetek rendesen nem csak hébe-hóba.....
2015. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!