Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy kezdek kiszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy kezdek kiszeretni belőle?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt,szeretjük egymást,de sokat sírok mintha magányos lennék.

Össze is költöztünk,de magányosan érzem magam...

Féltékeny vagyok mert másokat néz neten...

És hazudja hogy nézi...

Ugyanakkor fáj és úgy érzem már nem tetszem neki.Pedig sok ember szerint szép vagyok és szexy.



2018. márc. 21. 13:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem rosszul esik hogy azt nezi hisz nincs önbizalmam így sem.
2018. márc. 21. 13:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, de ez a pár sor olyan butának tűnik.

Meg kell ezeket vele beszélni, ha kell mondja ki, ha már nem akar veled lenni.Ne rabolja az idődet és ne rombolja tovább az önbizalmadat.

2018. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az nem mindig elég hogy szép vagy meg szexi. Van is erre egy mondás.

"Minden jó nő mögött áll egy férfi aki már unja hogy őt k*rja".

Ezt tényleg nem bántásból írom, csak a külső önmagában kevés ahhoz hogy magadhoz láncolj valakit. Ha magányosnak érzed magad úgy is hogy együtt éltek, annak az lehet az oka, hogy nem foglalkoztok eleget a másikkal.

Ezt tisztázni kell minél előbb. Közös programokat kell szervezni, randizni, kirándulni, bármit. A legtöbb kapcsolat abba döglik bele, hogy az emberek megszokják a másikat, beletörődnek hogy ott van, jó ez így. És ebből lesz az hogy az egyik fél előbb-utóbb észreveszi hogy már rég süllyed a hajó, és addigra már sokszor késő is vesződni a megmentésével, szóval ott hagyja az egészet a francba.

Talán ti még nem tartotok itt, de mindenesetre ha valami zavar, akármilyen kényelmetlen, vagy kellemetlen, igenis meg kell beszélni. Ha a szőnyeg alá söpröd azzal csak magaddal szúrsz ki. Ha pedig vége, akkor ez van, el kell engedni mihamarabb, ne húzzátok a másik idejét feleslegesen.

2018. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy önbizalmad az csak attól lesz ha magadnak csinálsz. Külső forrásból azt nem lehet felépíteni, belülről kell jönnie. Keress önbizalom növelő gyakorlatokat, van belőlük pár, és szépen húzd fel. 100x jobban fogod magad érezni.
2018. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
O is a farka után megy mindegy hogy olyan nőt nézeget aki kicsit nem esztétikus.Az exem a volt párjàval csetelt lebukott és én sem vagyok csunyâcska de a csaj az .Fogaddel mindig lesznek ilyen férfiak akik a jót nem becsülik meg .
2018. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagy nézze te is nézz pasikat .:)Eleinte neh3z lessz de utsna te is rajössz hogy amit neki szabad azt neked is .Ha nem tetszik neki megmondod neki hogy nem vaksàgot fogadtàl hanem hűséget .
2018. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!