Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Később szakítani szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később szakítani szeretnék most még nem tudok, hogyan tudnék kiszeretni belőle?

Figyelt kérdés
Nagyon röviden egyszer majdnem megcsalt, most fellángolt egy másik fiú iránt... amit egy pletykás barátnőjétől tudtam meg. Minthogy azt is, hogy tavaly volt egy ilyen fellángolása, akkor beszélgetésbe (chatelésbe) is kezdett, csak a fiú pattintotta. Úgy érzem betelt a pohár elegem van ezekből. Nem érzem azt hogy ő egy biztos pont lenne az életemben. Viszont nagyon szeretem... valahogy szeretnék kiszeretni belőle mivel szakítani nem tudok. Valaki volt már hasonló helyzetben?

2016. jún. 1. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szemtől-szemben kérdezz rá nála a dologra. Hamar meg fog oldódni a szakítás gond!


Amúgy ha már eldöntötted, hogy ennyi, akkor egyszerűen csak közöld vele, hogy vége, és ne hagyd magad befolyásolni. Lehet, hogy kapaszkodni fog beléd, mert egy biztos pont vagy neki amíg ő másokkal flörtölget.

A szakítás után piszok rossz lesz, de jobban megéri, mint hosszú hónapokig, évekig szenvedni egy rossz kapcsolatban csak azért, mert nem vagy képes szakítani. Tapasztalatból beszélek, elcsesztem pár évet az egyikben, mert eleinte azt hittem, hogy majd jobb lesz, meg nem hittem el, hogy találhatok jobbat nála, aztán a következőben meg azért, mert már annyira kész voltam lelkileg, hogy egyszerűen nem bírtam szakítani, nem bírtam újra egyedül maradni.

Aztán megtanultam a leckét: ami nem megy, azt nem szabad erőltetni (de várni se).

2016. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges halasztani a dolgot, ha már tudod, hogy nem akarsz vele maradni. Ha túl akarsz lenni rajta jobb minél előbb. Aztán ha már nem vagytok együtt idővel elhaványodnak az érzések ha teljesen nem is tünnek el. Amig vele vagy addig kicsi az esélye, ha csak nem sikerül annyira bele taposnia a lelkedbe, de az a fájdalmasabb út.
2016. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kényelmesen, "kiszeretve" megúszni. Fájni fog, de túl kell lenni rajta.
2016. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, azóta csak még erősebben érzem magamban azt az érzést, hogy nem illünk össze. Az a baj, hogy közben komoly lépésre készülődünk :(
2016. jún. 3. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!