Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszett a legjobb haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett a legjobb haverom barátnője. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Lehet kölcsönös,mert keresi ő is a társaságom, jól érzi magát velem, szoktunk kettesben is beszélgetni. Nem akarom hátba szúrni a barátom, de nagyon vonzódom hozzá. Amikor ittam szerintem észrevették rajtam, de nem hozódott fel ez a téma józanon. Sokat lógunk 3-asban, nekem nincs kapcsolatom. Mit csináljak? Elmondjam havernak vagy inkább távolodjak tőlük? Ha bármi miatt szakítanának lenne esélyem a nőnél?

28/F



2018. márc. 21. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Fogmosás és alvás. Késő van már a hülye kérdésekhez.
2018. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Hát, jó kérdés. Borzasztó kellemetlen szituáció. Azt meg ki tudja, hogy lenne-e esélyed, ha szakítanának? Meg vársz, hogy hátha majd szakítanak, és akkor lecsapsz? Annak sem lesz jó vége. Addig meg "jópofizol" a szemükbe? Elég gáz. Persze tudom, nem tehet erről az ember...


2 dolgot tehetsz szerintem:

-Vagy nem mondasz semmit és kínzod magad a társaságukkal (tudom milyen borzasztó, amikor vonzódsz a lányhoz, de nem léphetsz), de legalább nem kockáztatod a haverral való kapcsolatod.

-Elmondod havernak, hogy tetszik a lány és találkozzatok a lány nélkül néha. Lehet meg fog sértődni.


Az, hogy távolodsz tőlük indok nélkül, szerintem nem a legjobb megoldás.

2018. márc. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy lányt és verd kii a haverod csaját a fejedből. Ennyi.
2018. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod az a helyes, ha nem csinálsz semmit...ha a barátod és a csaj majd szakít, akkor esetleg...de addig nem korrekt.
2018. márc. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek találkoztok ennyit hárman egyáltalán?


Ez is az olyan rossz fajta kapcsolat, ahol a két fél nem tud akár meglenni magában, akár külön társaságokba is járni?


Én sosem találkozom a barátaim barátnőivel, ők szerencsére meg nem is hozzák őket. Ezeket a rossz élményeket már tini korunkban megszereztük (hozni a csajt is), azóta nem csináljuk.


Igen, lenne esélyed a nőnél, a barátodnál meg nem. Úristen, ilyen tényleg létezik?

2018. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először verd ki csak úgy simán, aztán verd ki a fejedből.
2018. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En mar voltam ilyen helyzetben es az lenne a legjobb tanacsom hogy tavolofj el tolluk es ne talalkozz veluk! Legalabb is addig meg egyutt vannak!
2018. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!