Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy valaki nem meri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki nem meri kimondani, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy valaki pontosan úgy viselkedik, mintha szerelmes lenne, mégis az ellenkezőjét állítja?

Rajong a nőért, mindent megad neki, ezerszer elmondja, hogy szereti, imádja. Tervei vannak vele, a jövőjét vele tervezi, mégis állítja, hogy nem szerelmes.

A múltjáról annyit tudni, hogy élete nagy szerelme csúnyán átverte.

Létezhet, hogy mégis szerelmes, de még saját magának sem meri bevallani?



2018. márc. 23. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan ez a kérdés kavarog bennem, csak megérzésem van, hogy igen, létezik.. De jó lenne tudni.
2018. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néha azt érzem, tök felesleges ezen rágódni. Hiszen tényleg mindent megkapok tőle, amit egy nő kívánhat.
2018. márc. 23. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
én együtt tudok vele érezni... sajnos egy ideje nem tudok szerelmes lenni. akármennyire is szeretek valakit még mindig valaki másba vagyok szerelmes annak ellenére hogy őt már nem szeretem. valahogy nem függ össze a kettő. ezt nehéz megérteni, de lehet egy idő után képes lesz szerelmes lenni beléd. szerintem ezt ne hánytorgassad, ne add a szájába hogy szerelmes amíg tényleg nem úgy érzi magától.
2018. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A férfi nem a savak embere. Főleg a nagy szavakkal bánik óvatosan.
2018. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem csak óvatos ennyi .Ez a jobbik eset nem mondja hanem ugy viselkedik .Téged szeret de mivel az a nő az êlete része volt igy idő kell neki hogy elfelejtse.
2018. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!