Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mér van az? Hogy 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mér van az? Hogy 1 hónapja járok az illetővel és igazából nem vagyok szerelmes belé már 2 hete nem találkoztunk mióta lefeküdtem vele. De mégis valahogy ragaszkodok hozzá nem tudom kimondani neki hogy vége. 20/L

Figyelt kérdés

igazából én úgy érzem kihasznált de mégse megy a szakítás

És mikor rákérdezek hogy mit akar tőlem nem tudja de viszont haverjának azt mondja szeret engem. mit tegyek? mi lehet velem?



2013. ápr. 30. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:

dobd ki mert épp az h a kettőtök közti első szeretkezés után mondjuk törődnie kéne veled

ha nem akk kihasznált ennyi fogadd el

ha nem akarod h a papucsa legyél

2013. ápr. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
uh velem ugyanez a helyzet:/ viszont en 1eve hagyom h kihasznaljon,de mondjuk sok torodest kapok tole,isteni vele a szex,es kotodok hozza...nekem igy jo h neked megeri.e azt tetudod
2013. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2.

engem 10 hónapig használtak így ki:D

h bírod több mint 1 éve O_O

2013. ápr. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nemsokkal tobb ido ez :D amikor epp kidobnam akkor olyat mond v tesz h nemmegy:S:D meg ugye ez hogy kotodom hozza eleg erosen igy nehez mar sirtam is miatta a mi kapcsolatunk tul bonyolult
2013. ápr. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én minden nap sírtam xD minden héten

volt h egy hónap és plusz egy hétig nem láttam nyáron

aztán ezalattt a kín keserves idő alatt megerősödtem

és a legrosszab cselekvése után kidobtam a bús málnás f*szba

2013. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jol tetted:) nekemis aztkene de nehez mi is ossze voltunk veszve egy ideig o konyorogte vissza magat .. de orokre nekunk sem maradhat ez
2013. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

dobd ki minnél hamarabb még ha jó is a szex(uyganez a cipő volt itt is)

csak ez nem jött be a kórházba se hozzám azt kipöndörítettem mint qva a nemlétező nunciszőrét

2013. ápr. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!