Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki elhagyott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki elhagyott. Fájt, de már nem foglalkozok vele. De amiért nem foglalkozok vele, úgy megbántódik mintha beketiportam volna a lelkébe (? )

Figyelt kérdés

És amikor mondom neki hogy ez azért van mert elhagyott engem akkor valamiért nem reagál rá mintha észre se venné.


Miért nem reagál rá?


Önzôségbôl?


Azért mert bonyolul neki az érthetô fogalmazás is vagy mert önzô?


Ez miért van?


És amikor el kezdem ezt magyarázni neki, akkor egyszerûen még csak figyelembe se veszi.


Folyton ez van hogy amikor odamegyek, otthagy engem, de ha én hagyom ott, akkor meg megsértôdik.


És tudom hogyha elfelejteném, akkor az jó lenne nekem,


de nem tudom megállni azt hogy ne nézzem meg ôt facebookon


és ez már több éve tart.


Hogyan álljam meg hogy végre SOHASE kövessem ôt nyomon?



2018. márc. 26. 16:22
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Le sem szar téged.


Nagyon egyszerű, hogy miért: ő már továbblépett.

Te nem.

2018. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tiniparkapcsolatok tema egyel lejjebb.
2018. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.


Mi a f...szért nem tudsz normálisan válaszolni Mi ebben a tinipárkapcsolat? Elhagy, DE MEGBÁNTÓDIK ha megunom a könyörgést, és valamiért nem tudom megállni hogy ne kövessem nyomon.

2018. márc. 26. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor te ne kovesd eszleny. Ne menj a kozelebe. Tilltsd le mindehonnan. -.-“

Te tini. 😂😁👏

2018. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom követni, de nem tudom megállni.
2018. márc. 26. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert legyezi az egóját, ha futsz utána. Bírd ki, hogy nem foglalkozol vele, meglátod vagy vinnyogva próbálja magát visszakönyörögni, vagy kimutatja a foga fehérjét. Nagyon gyerekes játékot cisnál, ne etesd a trollt.


29/N

2018. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez már a zaklatás kategória. Én már feljelentettelek volna rég.
2018. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!