Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a lány kikosaraz de látszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány kikosaraz de látszik rajta ezután, hogy mikor ott vagyok, hogy zavarban van hogy folytassam, hogy meghódítsam?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Na kiváncsi leszek hogy lesz. :D
2018. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Diavolino44 ***** válasza:
34%

A nem az nem. Attol, hogy zavarban nem fog valtozni semmi. Ugyanis amit te “zavart” allapotnak eszlesz az konnyen lehet, hogy azert van, mert ezt az egeszet kinosnak erzi, s orulne ha ugy huznal el mint a vadlibak.

Ha oda mertel menni egyhez oda mersz menni a kovetkezohoz, nem kell eroltetni, ez volt akkor az o dontese.

Viszont nekem tobbszor volt, hogy facebookra zartuk a dolgokat, s szoc korben neha osszefutottunk baratokkal vagy munkahelyen, honapokkal kesobb o kezdemenyezett vissza. Vadidegennek akikkel nem tartottam a kapcsolatot 100%ban eltuntek facebook ide vagy oda.

2018. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már bocs, de én is voltam már zavaba, miután kikosaraztam valakit, és utána eg légtérben kellett lenni mondjuk egy társasággal.


Bármiylen meglepő, a nem az nem.

N

2018. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha visszautasított valószínűleg kínosan érzi magát. Nekem is volt már ilyen, szerintem már ne próbálkozz. Ha mégis valami isteni csoda folytán meggondolta magát, akkor ő fog lépni.
2018. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért van zavarban mert te zavarod:),nem kell meghódítanod.
2018. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!