Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelem, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok. Egy irodába dolgozom együtt 3 éve egyik kollegámmal. Mindig is tetszettünk egymásnak,fél éve volt köztünk 2 alkalommal szexuális kapcsolat. Neki van barátnője 1,5 éve,nekem nincs senkim. A barátnője megtudta mi volt köztünk,megbocsájtott neki a férfi azóta nem is beszél velem,semmilyen módón nem keres. Mit tegyek? Napi szinten látom,2 asztal választ el minket egymástól így nem tudom elfelejteni! Reménytelenül szeretem

2018. márc. 28. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Mas kapcsolatat tonkretenni nem szep dolog.

Ennyire nem birsz a punciddal? :O

2018. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha egy kapcsolat stabil alapokon van a másik fél fejében megsem fordul ez szerintem! Nem érztem úgy,hogy én rontottam volna bele a kapcsolatába.
2018. márc. 28. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván a férfi is kellett hozzá, de nekem valahogy tabu más barátja/férje.

Azt se hiába mondják, hogy házinyúlra nem lövünk.

Én elfelejteném és kész. Másrészt, ha téged megun, szerinted nem lépne félre?

2018. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

így van, ha minden oké lenne a párral, nem szexelt volna ez a gané.


már bocs, nem tudom tisztelni azokat a pasikat, akik félrekúrnak.

a nője egy idióta volt, h. megbocsátott, és lefogadom, esik még pofára, fogja őt még megcsalni.


kérdező, te úgy próbáld elfelejteni, hogy vgy átkéred magad egy másik irodára, vagy teljesen munkahelyet váltasz, de ezek túl nagy áldozatok... a legokosabb, ha végre leveszed a rózsaszín szemüveget, és meglátod a ffi. igazi arcát.


neked kell egy ilyen, aki megcsalja, elárulja, megalázza a párját?

és aztán eldobja a sszeretőjét, csak úgy, emberszámba sem vesz már téged.


nem látod, hogy mennyire önző?


mikor szar volt a kapcsolata, akkor kellettél neki, aztán mikor lebukott, és úgy állt érdekében, akkor téged elhajított.

csak használt és kihasznált, és ugyanezt csinálja a nőjével is.


neked komolyan egy ilyen faszi kéne, aki gerinctelen, egocentrikus, megbízhatatlan?


hát akkor ríj utána!


de ha okos vagy, felismered amit írtam, és szarsz bele, és találsz magadnak egy rendes arcot, aki nemcsak kihasznál.

2018. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom rá kenni,mert tény mind a ketten kellettünk hozzá. Nem részletezném,de ő kezdeményezett. Annyit hibáztam,hogy én meg hagytam.
2018. márc. 28. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeress bele másba
2018. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ne akarj azzal védekezni, hogy ha egy kapcsolat stabil alapokon áll, akkor nem lehet belefutakodni. Minden kapcsolat ingadozik, senki sem ég 100 fokon éveken át és a pillanatnyi elgyengülés nem jogosít fel téged arra, hogy szétcsessz egy kapcsolatot. Természetesen a fickó is bűnös. Nagyon remélem, hogy az érzéseid sokáig fognak gyötörni téged és megtanulod végre, hogy házi nyúlra nem lövünk, hogy párkapcsolatban élővel nem kezdünk ki.


Vond le a tanulságot és szenvedj szépen csöndben. Ezt érdemled.

2018. márc. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó ;) Katát nem lehet tácba vinni ha nem akarja van az a mondás!
2018. márc. 29. 16:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Felejsd el mondjuk igy nehezebb lessz.De jobban jàrsz ő nem érdemel meg téged .A pàrjàt szereti de t3ged meg felhasznàl abban az esetben ha esetleg vmi gubanc lenne a bnőjével.
2018. márc. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!