Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy szerelmet vagy utálatot érzek?

Figyelt kérdés
Szóval... Sokáig volt egy legjobb barátnőm. Senki iránt nem éreztem azt mint iránta, mert amit iránta érzek az valahogy leírhatatlan, de nem is tudom mi az valójában. Mindig volt egy ilyen megfelelési kényszerem iránta. Rengetek készültem a találkozókra, új ruhákat vettem, ugyanakkor halálra aggódtam magam. Kezdten félre érteni a jeleket amiket adott. A puszikat stb. Úgy éreztem mintha én jobban szeretném őt mint ő engem. Egy idő után nyomasztott ha találkoznom kell vele. Rosszul lettem. Viszont miután találkoztunk már jól voltam és mindig azt vártam mikor ér hozzám valamilyen módon. Egyszer megmértük a vérnyomásom mielőtt találkoztam vele.. Nagyon magas volt,pedig alapvetően alacsony vérnyomásom szokott lenni. Egy idő után elkezdtünk veszekedni kisebb dolgokon, majd egyre nagyobbakon. Olyan volt mintha érzelmileg zsarolna engem. Átvert, mert a legjobb barátom akart maradni, de ezzel csak még távolabb kerültem tőle. Kezdett idegesíteni hogy folyton hívogat. Ugyanakkor nem értem miért éreztem még mindig azt a furcsa érzést amikor elég hosszú idő után találkoztunk. Egyik nap viszont úgy éreztem betelt a pohár.Törődött velem, de közben még sem. Nem tudtam mit is akarok. Megszakítottam vele a kapcsolatot, bármiféle indok nélkül. Voltak veszekedéseink a végén, és azt mondtam ez az oka. Azt mondtam, nem tudok megbocsátani. A környezetem is befolyásolt, szerintük rossz hatással volt rám. Nehezen tudok kiigazodni magamon,és igazából nehezen is fejtem meg az érzéseim. Egy ideig nem gondoltam rá,már a kapcsolatot se tartjuk. Pár napja viszont az agyam csak rajta jár, és még róla is a álmodtam. Ráadásul van egy osztálytársam aki folyton eszembe juttatja, mert hasonlít rá a hangja és a mosolya. A csaj már írni nem tud, hiszen letiltottam, de lájkolni még mindig szokott. Viszont nehezen tudtam megszabadulni tőle, és nem akarom, hogy hiányozzon. Félek, hogy megint a hatása alá kerülnék. Lehet, fura kérdés de ez szerelem vagy gyűlölet? (még senki más nem váltott ki belőlem ilyet) 18 F

2018. ápr. 2. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy be vagy indulva rá, viszont ő egy csomó, elsőre láthatatlan és érzékelhetetlen eszközzel jó pár alkalommal leszerelte az öntudatlan szexuális közeledésedet. Ettől te becsömörlöttél és megundorodtál.

Én azt javaslom, hagyd kitisztulni a fejed, és keress egy igazi barátnőt magadnak, aki testileg is ugyanúgy kíván téged, mint te őt, és akivel nem ennyire komplikált és ellentmondásokkal teli a kapcsolatod.

2018. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!