Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mièrt èrzek szerelmet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt èrzek szerelmet egy olyan nő iránt, akivel nem lehet semmi viszonyom?

Figyelt kérdés

Én 19/f vagyok, a nő minimum 27 körül van.

Jelenleg semmi kapcsolatban nem állok vele. Évente 1x làtom, akkor vele töltöm a napot a szakmai gyakorlatból kifolyólag. Kedves, jófej, jó nèz ki stb...

Nemsokàra befejezem a sulit, ès akàr kollégák is lehetünk, ha oda megyek dolgozni.

Szerelmes vagyok belé, bàr tudom, h soha nem lehet köztünk semmi.

Miért érzek iránta szerelmet?


2018. márc. 29. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Ne haragudj, de ez elég ostoba kérdés.

Észrevehetted volna, hogy ez az emberi természet része, és előtted már sok milliárd ember érzett így.

2018. márc. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De azért adok egy kis segítséget.

Az értelem és az érzelem két külön dolog. Racionális úton nem lehet hatni az érzelmekre.

Hogy ez mennyire így van, arra a művészettörténet a bizonyíték. Az irodalomtól a zenén át a filmekig számtalan mű épül az értelem és az érzelem vívódására.

2018. márc. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Miért kell pisilnem, mikor nincs a közelemben wc?:/ "
2018. márc. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azert mert a szerelem, nem döntés, elhatározás kérdése.
2018. márc. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem. Ez vágy. A vágy kialakulása nem tudatos döntés. Tudatos lehet, hogy mit kezdesz vele, hogyannkezeled.

Én bepróbálkoznék nála. Elhívnám talizni,maztán hátha.

2018. márc. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Siman lehetne,ha a no helyeben en lennek es nekem is bejonnel. Bar en 35 vagyok. Szoval vhogy azert probalkozz nala.

Vonzalom szerintem,nem szerelem.

N

2018. márc. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na látod, megmondták, hogy nem szerelmet érzel csak vágyat. Az meg el fog múlni idővel.Fel a fejjel, én is azt hittem régebben(1-2éve), hogy reménytelenül szerelmes vagyok Palvin Barbiba. Ez szerencsére elmúlt:)

Azóta Selena Gomezbe vagyok szerelmes reménytelenül:(

2018. márc. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A híresebb emberek, azok úgymond elèrhetetlenek. Nem mondom, h nincs lehetetlen...

Ez pedig kézzel fogható dolog.

Tavaly is - nevezzük így - vágyar éreztem iranta, de mikor meglátom, ki nem birom verni a fejemből 2-3 hétig.

2018. márc. 29. 11:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Van ez igy , mindenkivel előfurdul az ilyesmi, inkabb orulj neki van mi motivaljon
2018. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5: "A vágy kialakulása nem tudatos döntés". Ez igaz, bár szerintem a szerelemé sem igazán. Nem véletlenül mondják, hogy "a szerelem vak".
2018. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!