Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ezek alapján? Szeret és tényleg komolyan gondolja vagy nem?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk, 9 hónapja együtt. Előtte jó nagy csalódás után ő folyamatosan bulizott csajozott. Aztán találkoztunk.


Ezek alapján mit gondoltok?


- külön városban éltünk, ide költözött a lakóhelyemre itt vállalt munkát

- jön értem, visz hoz magával, barátaihoz is

- bármire kérem segít

- kirándulunk, elvisz sok helyre, meghív enni

- állítása szerint komolyan gondolja velem

- nem szeret csókolózni túlzottan (ilyen van? Ez csak számomra érthetetlen? Ha szeretek valakit mi az hogy nem szeretek csókolozni?)

- sokszor ugrat, viccelődik velem

- soha nem mondta ki hogy szeret, maximum hogy bír, jó velem lenni, jó érzés velem lenni, hiányoztam neki stb de ezeket sem sűrűn, tehát szóbeli érzelem kifejezés 0-hoz közelít

- lájkolgatja a volt nője/szexpartnere képeit elég sűrűn..

- sokszor felemlegeti a bulis korszakát, hogy milyen jó is volt. (nem tudom hogy mégis miért? hiányzik neki? a szabadság a csajozás?) akkor mit akar tőlem?

- mikor próbálok rákérdezni beszélgetni az érzéseiről akkor ő mintha pontosan az ellenkezőjét válaszolná annak amire kíváncsi vagyok, terel, elvicceskedi


Hirtelen ezek jutottak eszembe mint főbb pontok.


Nincs túl nagy tapasztalatom. Egy barátom volt csak előtte ezért kellene néhány vélemény külső szemlélőktől.


2018. ápr. 3. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"külön városban éltünk, ide költözött a lakóhelyemre itt vállalt munkát"

Ez egy óriási gesztus. És a konkrét kérdésben szerintem ez a meghatározó. Soha a büdös életben nem adnám fel a környezetem és a munkám, ha nem gondolom véresen komolyan.

2018. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb veled, mint egyedül, ez jó. Más a szeretet nyelve, mint amit te megszoktál/elvársz. Neki lehet a 9 hónap kevés a teljes kötődéshez. Érsz annyit, hogy áldozatokat hozott, de még van időtök, fokozatosan halad.
2018. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a választ ott találod a felsoroltak közt:


"állítása szerint komolyan gondolja velem"


Én sem gondolnám, hogy viccből költözött volna a városodba és viccből vállalt volna munkát ott. Mindent feladott.

Egyébként én is küzdök azzal a problémával, hogy a párom rendszeresen tartja a kapcsolatot az exekkel, de kezdek rájönni, hogy a férfiak ezt teljesen másként fogják fel, mint a nők. Mi nagyon érzelmi alapon működünk, ők nem. Nem azt mondom, hogy ilyen esetekben nem lehet ok a féltékenykedésre, mert sajnos van aki azért tartja melegen az exeket, hogy később legyen kit elővenni egy hancúrhoz. Viszont nem minden esetben van így.


És még valami, az én párom is azt mondta, mikor megismerkedtünk, hogy nem szeret csókolózni, majd pár hónappal később, mikor búcsúzkodtunk a vonatállomáson, egy hosszas csók után azt mondta, életében nem csókolózott ennyit, mint velem :-)

2018. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítettek.
2018. ápr. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!