Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, lassan egy éve ismerjük egymást, eddig a csókon kívül nem történt semmi. Egészen idáig XD Kicsit égő lesz...megbeszéltük hogy találkozunk és már én is szerettem volna, ha lefekszünk egymással, de sajnos a természet közbeszólt, kicsit kellemetlen volt, de nem történt meg az egész dolog. Közöltem vele, hogy megjött. Volt csók, ölelgetés, simogatás stb. De fura mert azt mondta jó, nem gond. De rásegítettem neki, hogy élvezze is a dolgot (a kezemmel)ha már így jött össze és várta a szexet. Utána meg közben is szorosan magához ölelt.

Ilyen kínos helyzetben még soha nem voltam. Ilyenkor egy kapcsolat elején a férfiak ezt hogy fogják fel, vagy ez mennyire zavaró?

Utána írt nekem. De nem tudom mit gondoljak, ez azt jelenti hogy azért még érdeklem?

Felhozni a témát nem merem, mert kínos kicsikét, friss a dolog.


2018. jan. 26. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Mi kínos? Hogy menstruálsz? Hány éves vagy?
2018. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Megértő volt, írt is neked, mi a kérdés?

Igen, komolyan gondolja :)

2018. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Mi a kínos abban, hogy menstruál egy nő? Természetes jelenség, akinek ez gáz, az ne akarjon szexelni, ha férfi, ha nő. :) Egyébként pedig jó kalóz a Vörös-tengert is átszeli...:)
2018. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1: a helyzet, az volt kínos részemről. Mert megbeszéltük és nem jött össze úgy ahogy kellett volna. Nem kor kérdése a lényeg. Szerintem.
2018. jan. 26. 20:26
 5/18 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok?
2018. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2: konkrétan ezt így nem mondta, a viselkedéséből amit láttam, hogy nem zárkózott el.
2018. jan. 26. 20:29
 7/18 A kérdező kommentje:
3. Ez igaz :)) jó kalóz...
2018. jan. 26. 20:30
 8/18 A kérdező kommentje:
5: én már 31 ő 32
2018. jan. 26. 20:31
 9/18 anonim ***** válasza:

Hol ismerkedtetek meg?

Szerintem kérj tőle találkozót, biztosan letudjátok tisztázni a helyzetet.

Viszont mivel írt neked, ezért nem gondolnám, hogy nem érdekelnéd, pontosan ebből látszik, hogy közeledik feléd.

2018. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem netes ismeretség. Csak úgy egyszer összetalálkoztunk.

Utána semmi extrát nem írt, csak kis vicces dolgot. Szoktunk viccelődni egymással. Azt akarom ezzel mondani, hogy olyan volt mint szokott lenni.

Erről konkrétan nem beszéltünk,pedig ma találkoztunk. Majd felhozom a témát.

2018. jan. 26. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!