Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek egy párkapcsolatban mennyire befolyásoló tényező a politikai nézet, ha a másik fél másik pártot vagy irányvonalat preferál? Mennyiben vezethet ez konfliktusokhoz a mindennapokban?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
jobbikossal sosem randiznék
2018. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bétó apó ***** válasza:
22%
Mivel nekem nincs politikai hovatartozásom, valahogy szinte mindig olyan barátnőim voltak, akiket szintén nem érdekelt a politika, vagy legfeljebb olyan jelentéktelen mértékben, hogy szinte sosem került szóba. Viszont ha egy lány túlzottan politizálna, azzal én nem érezném jól magam, tehát esélyes, hogy konfliktushoz vezetne köztünk.
2018. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem igazán, de egy fideszessel nyilván nem stimmelne az intellektusunk, meg a gerincességünk, szóval egy olyannal nem tartana sokáig.
2018. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Lehet gáz szerintem. Nem is csak a párt ahova épp behúz egy szavazatot, hanem, ha tényleg hisz dolgokban, ha azonosul pártpropagandával.
2018. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem érdekel a politika.
2018. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez egy fontos kérdés.

Egyrészt alapvető gondolkodásmódját tükrözi a másiknak, hogy melyik értékrenddel tud azonosulni. Egy keresztény jobboldali ember nem valószínű, hogy egy véres szájú kommunistával fog összejönni. Másrészt érdekes lehet, hogy mennyire van képben a történelemmel, ezt is le lehet szűrni abból, hogy melyik párt felé húz. Harmadrészt szerintem bizonyos kor felett gáz, ha valakit nem érdekel a politika, mert ez azt jelenti, hogy nem érdekli a saját jövője, illetve a gyerekei jövője sem.

2018. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

engem nagyon nem érdekel a politika igy nekem mindegy..

de volt ilyen tüntetgetős nőm, ment tüntetni.

Mostz is megy, rázza a zászlót, persze azóta eltelt 10 év, ő maradt a zászlórázásnál meg kiabálásnál nekem meg otthonom van és egy nagyon aranyos kislányom.


kinek mi a fontos..

Szóval ezek alapján a nézet nem fontos, az már igen hogy mennyire fanatikus.. mert ha neki X képviselő hazugsága jobban bejön, hát legyen, de ha idegen emberek nagy, minden alapot nélkülöző szavainak rendeli alá az életét ezáltal az enyémet is az már nem ok.

2018. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Hidegen hagy a politika. Aki folyamatosan erről beszélne már ismerkedés során is, eleve össze sem jönnék vele.
2018. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Részemről semennyire, engem nem érdekel a politika és ha ezt a másik is elfogadja, nem erőlteti rám a politikát, akkor ebből konfliktus nem valószínű, hogy lenne.
2018. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel érdekel a történelem és a társadalom, ezért általában elvárom valakitől, hogy ha kicsit is, de fogalkozzon a témával.

Amíg a nagyobb kérdésekben egyetértünk, addig nincs baj.

2018. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!