Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondjak le róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjak le róla?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akivel netet ismertük meg egymást. Tetszettünk egymásnak, már terveztük, hogy találkozni fogunk, de pár napja eltűnt. Azt írta, 2 napig nem tud írni, ha lesz, keresni fog. Azóta eltelt 10 nap, és nem írt.

2018. ápr. 7. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Talált valaki mást, vagy már nem érdekled, esetleg talonban tart, ha nem jön neki össze más. Szerintem hagyd. Sajnálom, de keress mást, mert aki nem ír 10 napja azért van ez, mert nem érdekled.
2018. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Legalább írtná meg, hogy nem akar semmit... Ezért nem kéne nekem komoly kapcsolat.
2018. ápr. 7. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
a 2nap sztem belefér de a 10nap az már nem.Sztem bepasizott és talonba tart ha nem jön össze neki a màsik lovag.Keress màst akinél nem csak szamár vagy hanem ló.Ne var magyaràzatot az ilyentől örülj neki hogy nem egy hazug személlyel hozott össze a sors .
2018. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
keresd az okokat hogy miért nem hozzad való .Ismerkedj mással sportolj foglald le magad .Fogd fel ugy hogy ez az érzés el fog mulni de mivel a kollleganőd igy ez egy hosszabb folyamat lessz .
2018. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsànat ezt nem ide akartam irni .:D
2018. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az a lovat helyettesítő szamár típus vagyok. :D
2018. ápr. 7. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!