Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lennél ugyanolyan keresztnevű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél ugyanolyan keresztnevű emberrel, mint amilyennel már egyszer volt hosszú kapcsolatod, sok jó/rossz élmény? A másik oldal is érdekel

Figyelt kérdés

A másik oldal, tehát hogy gondolnál-e valami rosszat, ha téged Krisztinek/Gyuszinak hívnak és a párod mondaná, hogy élete korábbi legnagyobb szerelmét, akivel sok évig együtt volt, ugyanígy hívták.

Mindkét helyzetbe képzeld magad és válaszolj kérlek rájuk.


A való életben volt már ilyen élményed?


2017. okt. 16. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt ilyen, és nem is szeretnék. Tudom, ez megnehezíti az esélyeket, de ha mód van rá, nem szeretnék kétszer ugyanolyan nevű emberrel komoly kapcsolatot.
2017. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyik helyzet se zavarna. Ezek csak nevek.
2017. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egyértelműen. Szerencsétlen új jelöltet nem fogom büntetni azzal, hogy nem kezdek vele ismerkedésbe, pusztán azért, mert egy ugyanarra a névre hallgató illető esetleg korábban összetörte a szívemet.
2017. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
"ha téged Krisztinek/Gyuszinak hívnak" De hát én Béla vagyok. Túlságosan leszűkíted a kört.
2017. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, én a párom, soha nem szólítom a nevén és ő sem engem.
2017. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem szívesen, de nem ez alapján választok. Ha a jelöltemet ugyanúgy hívnák mint valamelyik exem, azért az nem lenne kizáró ok. Legfeljebb másképp szólítanám. Pl Gyuri helyett Gyuszi- hogy maradjunk a példánál.

Amúgy volt már ilyesmi szitu, csak ott nem jött össze az újjal.


Ha exét hívnák úgy mint engem, kicsit zavarna, de nagy ügyet nem csinálnék belőle. Gyakori nevem van, volt is már erre példa.

2017. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös én is hasonló. Sosem hívom a nevén.


Ha egy férfi közölné, hogy a volt barátnője is "Kriszti" volt, mint én akkor nem hinném, hogy ez bármit befolyásolna a továbbiakban.


Ha ismerkedek egy férfivel akit szintén "Gyuszinak" hívnak, mint a volt páromat az maximum most még csak azért zavarna, mert még szeretem. De ha semmi érzelem nem maradt, akkor lehet ez sem akadályoz semmit.

2017. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sem szívesen mennék bele ilyenbe, ha nem muszáj, de ahogy a többiek, esélyt természetesen adnék a kapcsolatnak - ez csak egy név, nem magát az embert jellemzi.

Zavarna egy picit, ha a barátom exét is úgy hívnák, ahogy engem, de engem alapvetően a hosszútávú volt barátnő tudata jobban zavarna sokkal, mint maga a név.


Való életben olyan élményem volt csak, hogy két azonos nevű fiúval is randiztam, de csak az elsővel jött össze.

Másik oldalon csak úgy voltam, hogy a barátom exének a harmadik neve volt az én nevem.

2017. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

De viszont ugyanúgy biztosan nem becézgetném, mint a volt páromat és ő se engem, ahogy az övét.

Ha az ő becézgetésük cukormókus volt akkor engem úgy semmiképp ne hívjon.

2017. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, exem neve elég tucat név. Az új "Gyuszi" kapott egy becenevet és így nem volt furcsa.


Az én nevem viszonylag ritka, így nem volt ilyen.

2017. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!