Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha házas vagyok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha házas vagyok de tetszik a régi csoport társamba?

Figyelt kérdés
ő is házas nagy hatással volt rám . Régen én kezdeményeztem én mentem oda hozzá és rám akarta fogni hogy zaklatom pedig sose tennék ilyet találkozgattunk aztán meg ő megszivatott és utána megint ő hívott találkozóra amin nem jelentem meg de hazafele menet láttam hogy ő ott volt én buszon voltam.Hülyén hangzik komolyan úgy éreztem hogy nekem teremtették de sose mondott semmit szó szerint sose arról hogy tetszek e neki vagy sem. Jó azt tudom hogy általában a férfiak nem nagyon mondanak semmit de nem tudtam eldönteni. Nem olyan régen láttam róla egy képet és még mindig ugyan azt érzem amit akkor pedig tudom hogy nem szabadna. De bánt hogy sose tudtunk igazán megbeszélni semmit . de nem is merek ráírni.Tudom hogy el kéne felejteni tudom hogy nem helyes hogy ennyire tetszik .De azt hittem hogy ő is érez valamit csak nem mondja .25 Lány vagyok és ő velem egyidős .Mit tegyek ebben a hülye helyzetben ???,
2018. ápr. 8. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ezt végigolvasni is lélekölő volt.
2018. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
75%
Gyereketek van? Nekik? Úgy làtom, hogy simàn szètbombàznàl 2hàzassàgot is.
2018. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. ápr. 8. 16:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy senkit nem akarok megbántani senkit sem.
2018. ápr. 8. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen ember minek házasodik? Más után epekedik de azért egye fene házasodjunk össze. Ennek mi értelme? Átvered a párod elhiteted vele mennyire bele vagy esve milyen csodás vele az élet közbe meg más után csorgatod a nyálad.
2018. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem hàborgatnàm mivel régen volt és ez igy alakult .
2018. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!