Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan hihetetlen lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen lányok, hogy egy férfi nem szélhámos és nem direkt akar titeket elcsábítani friss szakításotok után, hanem komolyan szeretne tőletek valamit?

Figyelt kérdés
Miért gondoljátok sokan, hogy azért, mert egy férfi kicsit határozottabb, rámenősebb, akkor már csak lyukra játszik? Nem lehetnek őszinte érzései, komoly szándékai egy férfinek a neten? Azt hiszitek, hogy csak pimaszul elcsábítana titeket egy szex erejéig?
2018. ápr. 11. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
És az miért olyan hihetetlen, hogy valaki friss szakítás után regenerálódik és még egy ideig nem akar kapcsolatot?
2018. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem arról van szó, hogy hihetetlen, de ahogyan az 1-es hozzászóló is írta, van, akinek egy szakítás után szüksége van arra, hogy egyedül legyen egy ideig. Hogy átgondolhassa a kapcsolatát, a személyiségét, az esetlegesen általa elkövetett hibákat, és hogy min szeretne a jövőben javítani, változtatni. És ezt nem azzal teszi, hogy beleugrik egy másik kapcsolatba, hogy maradhassanak feldolgozatlan érzelmei, hanem meg szeretné élni a szakítását teljesen, időt hagy magának, hogy „meggyászolhassa”.


Ez nem a te személyedről szól, szóval felesleges ilyen irányú konzekvenciákat levonni. Hagyd, hogy akivel ismerkedni szerettél volna, egyedül, önmagában túl tudjon lépni az előző barátján, el tudja engedni, és tisztázni tudja magában az érzelmeit.

2018. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Értelmesebb emberek felfogják, hogy nem mindenki egyforma és számukra nem hihetetlen a dolog. A többiekkel meg igazából nem érdemes foglalkozni, mert pont annyira ráhúzzák a saját, beszűkült általánosításaikat mindenre, mint erre a helyzetre.

Ismerkedj értelmesebb emberekkel és nem lesz ilyen gondod. Nekem sem volt.

2018. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Miért olyan hihetetlen, hogy egy nő éppen nem kíván a háta közepére sem?
2018. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Mert nem nézel ki elég jól. Ellenkező esetben bármit elhinnének neked, még ha tényleg csak lyukra játszanál, akkor is.
2018. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Senkinek sem hihetetlen, hogy te komolyan leakarod varázsolni a bugyit....gondolom azért feltételezik ezt alapból, noha tudom, te soha de soha nem feküdnél le a nővel, mert az csúnya dolog, de a többség már csak olyan, hogy valami miatt izgalomba jön még a gondolattól is, ha komoly ha nem komoly szeretne szexet is!


Mi az hogy nem direktbe akarod elcsábítani...azt meg hogy? Véletlenül? Aztán azt mondod, hogy hűha ezt nem is gondoltam volna, hogy elcsábítottalak, mert nem direkt volt ám csak úgy véletlenül...te mégis kit nézel hülyének tesó? :-)

2018. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha tudod, hogy frissen szakított a kiszemelted, hagyj neki nyugalmat, valószínűleg kisebb gondja is nagyobb most egy újabb párkapcsolatnál.
2018. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Hülyeség. Ha elég jól néz ki a férfi, akkor a nő már a szakítás másnapján össze akar jönni vele.
2018. ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8-as válasza miért lett lepontozva? A környezetemben volt 5 lány, akik sírtak az ex után. Ahogy képbe jött egy jól kinéző hapsi, simán továbbléptek 2-3 nap alatt.
2018. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

(Nem én pontoztam amúgy)

Az attól függ, milyen mélyen érintette a szakítás.

Az előző kapcsolatom vége és a jelenlegi kezdete között nekem majdnem 1 év telt el.

És nem azért, mert nem lett volna pasi, sőt, jóképű pasikkal is találkoztam, de egyszerűen nem álltam készen kapcsolatra, nem ment.

2018. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!