Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel boldog kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel boldog kapcsolatban éltünk és hirtelen egyik napról a másikra megváltozott. Mi lehet az oka? 18/F

Figyelt kérdés
Elutazott egy hétre, egy ideig semmi gond se volt, majd hirtelen egyik este az aggódásomat úgy fogta fel, mintha birtokolni akarnám. Majd kiderült hogy a buszúton hazafelé beszélgetett egy sráccal 3 órát és ez a probléma fő oka. 10 hónapja vagyunk együtt, minden gond nélkül és ez váratlan volt. Most ő sem tudja mit akar a sráccal, de nemtudja egyértelműen dobni és találkozni akar vele. Mi lehet az oka? Mit tehetek?

2013. nov. 4. 12:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
ilyen pici korban a nők még ilyenek. elég egy mosoly valami gyohártól és máris fuccs az addig tartó nagy szerelemnek veled.
2013. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

előzd meg a bajt és a szégyent.


dobd te előbb így nem lesz olyan rossz érzés amikor téged fog dobni.

2013. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy ilyenek lehetnek, de ő egy tipikusan korán érő típus. Tényleg tökéletesen boldog volt velem, ezt rengetegszer megbeszéltük és most olyan mint egy rossz álom. Emellett persze engem se akar elengedni..
2013. nov. 4. 12:31
 4/23 anonim ***** válasza:
akkor jön ez be amikor mással akar lefeküdni
2013. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
korán érő? 18 éves gondolom vagy akörüli. ergó: megbízhatatlan.
2013. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Azért 10 hónapnyi kapcsolattól csak így megszabadulni nem lehet...

A szex terén meg előttem rossz tapasztalatai voltak, így ez biztosan nem téma. Inkább valami gondolati okai lehetnek. talán.

2013. nov. 4. 12:33
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Azért 10 hónapnyi kapcsolattól csak így megszabadulni nem lehet... "


sokat kell még tanulnod a nőkről ifjú padavan :D

2013. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapot eldobhat egy óra miatt is. hidd el az öregnek
2013. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Előtted tehát bevallotta, hogy nem akarja dobni a srácot és találkozni akar vele ?
2013. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
hát eddig egy elég spéci kapcsolatunk volt, hiszen nekem most ment szét a családom és ő volt a támaszom. soha nem kérdőjeleztem volna meg hogy megbízunk egymásban.
2013. nov. 4. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!