Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 36 évesen beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évesen beleszerettem egy 21 éves lányba, működhet ez?

Figyelt kérdés
Fiatalosan nézek ki 28-30 néznek àltalába.
2018. ápr. 14. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha neki ez nem sok, akkor működhet
2018. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ezt így meglehetne mondani, akkor sok csalódást meg lehetne spórolni. Fogalmunk sincs. Sok múlik azon milyen az életviteletek, előző kapcsolatok, családi háttér, jövőre vonatkozó ötletek, stb stb. Lehet azért látni kivel érdemes tervezni és kivel nem. Ha egy bulizós csaj nulla felelősséggel vagy egy nagyon piperkőc csaj mű dolgokkal (szoli, szempilla, műköröm) akkor felejtős ha hosszabb távra tervezel.
2018. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

A jósgömböm szerint vagy igen, vagy nem. De talán az 5-ös lottó nyerőszámaira is kíváncsi vagy?


És kit érdekel a külsőd, ha 36 évesen egy kislányra buksz, ami szépen fogalmazva is nem egészséges? 36 évesen egy 21 éves értelmi szintjén vagy? A 21 éves még most főiskolás, még közel se akarna családot alapítani, max egy-két kapcsolat, de ő még élni szeretne nem annyira az elköteleződést választaná.


Rád nézve gáz, hogy 36 évesen nem korosztályodbelit keresel magadnak!

2018. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Te csak hiszed, hogy úgy nézel ki, papi! ;D
2018. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Jelenleg 25 éves vagyok, mindig is az idősebb férfiak vonzottak, ha komoly a lány, simán műkődhet a dolog, ez hamar kiderül mennyire tartotok egy irányba. Engedd el magad és élvezzétek egymást. Miért görcsölsz ezen? Egyébként a párom akivel 3 éve vagyok együtt 14 évvel idősebb és köszönjük minden ok!
2018. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Működhet,férfiaknak ez is jár,vén facként is simán összejöhetnek egy fiatal csajjal..
2018. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem működik,ez biztos.
2018. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hajrá kérdező! Drukkolunk! :D
2018. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem
2018. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
működhet ha az idősebb pasikra bukik.
2018. ápr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!