Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakivel nagyon összepassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel nagyon összepasszoltok emberileg, de külsőre nem az esetetek, akkor teljesen kizárt, hogy közel engedjétek magatokhoz?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ilyen alapból nem fordulhat elő. Az ember alapból távolságtartó és előítéletes a számára külsőre nem vonzó emberekkel szemben.

A vonzó emberekben a pozitív tulajdonságokat látja meg, a nem vonzó emberekben a negatív tulajdonságokat látja meg.

2018. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből lehet barátság.
2018. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ez az emberileg történő összepasszolás az, ami bizonyos esetekben generálhat szexuális vonzalmat, erre számtalan példa van. Annyira megvan a közös hullámhossz, hogy egy idő után azt veszed észre, hogy vonzódsz hozzá, szépnek, jóképűnek látod. A belsője kivetül a külsejére és "feljavítja" a szemedben.
2018. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, a leghosszabb kapcsolatom egy ilyen helyzetből alakult ki. Pedig az elején semmit nem akartunk.
2018. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3as jól írja.

F35

2018. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Annyira megvan a közös hullámhossz, hogy egy idő után azt veszed észre, hogy vonzódsz hozzá, szépnek, jóképűnek látod." - Igen, de ez csak akkor működik, ha elsőre semlegesek vagytok egymásnak külsőre. De ha pl. taszító, abból ilyen nem lesz.
2018. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Velem pontosan ezt történt pár éve. Egy nagyon kedves nővel randiztam, de rettentő csúnya volt. Teljes volt köztünk az összhang, de a külsejétől nem tudtam elvonatkoztatni. Inkább csak barátkozni akartam vele, erre viszont megsértődött és többet nem is keresett. Amúgy nem sajnáltam, mert több mint 500 ismerőse volt a Facebookon, tehát másokra is nagy hatással volt a megnyerő személyisége, csak hát az arca... Pedig elvben szeretem a csúnyácska nőket, de ő abszolút nem volt az esetem. Úgy nézett ki, mint egy bálna. :)
2018. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyira vonzo volt a szemelyisege h adtam egy eselyt a dolognak h fizikailag is kozel engedjem:) abszolut megerte,3 eve tokeletes az osszhang,raadasul jobb igy h elobb belulrol ismertuk meg egymast,abbol mindig lehet toltekezni.
2018. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Exemmel ez volt:) Arcra az elején annyira nem jött be, de eléggé egy hullámhosszon voltunk úgyhogy összejöttünk:)


Amúgy mint kiderült utólag az is kb meg volt játszva mert ami neki fontos volt az azonnal kellett, ami meg nekem volt arra meg azt hitte mindig hogy viccelek.

Emellett pedig én jobban tepertem a dolgokért mint ő úgy érzem.

Amikor meg szétmentünk fűt fát ígért, de már annyira nem volt hihető mint első alkalommal :)

2018. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kizárt. Próbáltam, nem ment.
2018. ápr. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!