Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőmet emberileg nagyon szeretem, de már szexuálisan nem annyira vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, nem volt eddig sikereim a nőknél. Aztán csak sikerült összejönni a jelenlegi és az első barátnőmmel, kicsivel több mint egy éve együtt vagyunk.

Nagyon jól megvagyunk, nem napi szinten találkozunk, mivel nem egy városban lakunk, de nagyon jól szoktuk érezni magunkat, közös programok is frankók stb.


Emberileg, lelkileg, ahogy tőrödik velem, minden, nála jobbat nem ismerek! Így nagyon szeretem, szerelmes vagyok.

Viszont a szexet annyira nem élvezem, illetve az is lehet azért mert első barátnő, kiváncsi vagyok, mással milyen lehet szex.

Látom a szép csajokat, és kipróbálnám velük, de nem teszem, mert barátnőm van. Egyébként az én barátnőm is szép nagyon.


Tehát lelkébe szerelmes vagyok, szexuálisan viszont nem vonzódom hozzá annyira erősen.

Mit tudnék tenni? Ha szakítok lehet nem lesz ilyen nőm soha többé, ő a legnormálisabb eddig, akit ismerek.


Én 27, ő 23 éves.



2018. márc. 10. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt hiányolod, hogy másokkal még nem voltál, vagy a barátnőd konkrétan nem ad meg neked valamit az ágyban, ami miatt frusztráltnak érzed magad?
2018. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Meg kell beszélni, hozd fel h kipróbálhatnátok ezt meg azt...

Lehet ő is vágyik rájuk...

2018. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Dobd fel neki az ötletet, hátha belemegy, hogy másokat is kipróbáljatok.
2018. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Mekkora egy proli vagy, fúj
2018. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért vagyok proli?
2018. márc. 12. 10:54
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerelmes nem vagy, mert akkor a többi nőt meg sem látnád.

Van ilyen, kiváncsi vagy hogy milyen lenne mással.

De ha kipróblsz másokat, akkoe őt elveszíted.

Ilyen az élet.

Megnyugtatlak, negyven évesen ily ilyen leszel.

Mi férfiak nem vagyunk monogámok, csak ránk akarják eröltetni.

A te éelted, de nem biztos hogy vissza tudod majd csinálni, ezt nem felejtsd el..

2018. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem sem vagy szerelmes, viszont még eléőnyökkel jár ez a szerelemmmentes kapcsolat, ezért nem dobbantottél még, de amint jönne valaki, aki nyitott rád, simán dobnád a jelenlegi nődet.


sztem úgy vagy vele, hogy durván biztonsági játékos vagy, valszeg felmérted, hogy nincs általában nagy sikered a nőknél ki tudja, mikor lenne megint barinőd, és valahogy számodra a párkapcsolat státuszszimbólum is, annak a reprezentálása, hogy mégsem vagy akkora lúzer, sikerült fognod egy nőt.


a rossz hír az, hogy valójában rohadtul boldogtalan vagy, ha nincs ló, jó a szamár is elv alapján élsz, miközben mások után sóvárogsz.


de a legdurvább, hogy kihasználod és használod a jelenlegi nődet, és átvered, mert nem vagy belé szerelmes, nem vonz már szexuálisan, vagyis rabolod mindkettőtök idejét.


korrekt akkor lennél, ha ezt a presudokapcsolatot lezárnád, és türelemmel, magadon dolgozva (önismeret, fejlődés) kivárnád, amíg talákozol vki. mással

2018. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval teljesen egyetértek! Szerelmesen nem így gondolkodik az ember.
2018. márc. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a tinik 75%a pár hetes hónapos kapcsolatokra képes. Évi hagyta ,hogy megfogja Józsi a melleit Józsi kîváncsi ,hogy Kata nagyobb mellei milyen tapintásúak. Lehet nem a legjobb példa,de mivel 27eves korodig nem volt kapcsolatod ez a szerintem normális kîváncsiság benned maradt. Viszont az is benned van,hogy ha a mostani lányt elbukod akkor sosem lesz még egy esélyed,ha vele maradsz akkor más női testekre nem lesz esélyed. Nem állat(ösztönény) vagy. Döntsd el!
2018. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9# Most ezzel mire akartál kilyukadni?
2018. máj. 13. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!