Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordulhat, hogy egy fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy fiatalabb (26) férfi őszintén megszeret egy idősebb (38) nőt? Vagy valószínűbb, hogy csak kihasználás van a dologban?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiatalabb férfiak véleménye érdekel,de idősebb nők is leírhatják a tapasztalatukat ha van.

2018. ápr. 16. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudsz bármiféle érvet mondani, hogy miért ne fordulhatna elő? Egy idősebb nő rengeteg olyan dolgot tud nyújtani, amit egy fiatalabb lány nem. Nekem is volt már idősebb barátnőm.
2018. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen.8 évvel fiatalabb a párom.Együtt élünk van közös babánk is.

40N

2018. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sok érvet fel szoktak hozni,leggyakrabban a nő testét,külsejét illetőleg. Egyébként azért kérdezek mert az érdekel,hogy az érintett férfiak milyen érveket/ellenérveket hoznak fel,nem azért mert én szeretnék érvelni:-)
2018. ápr. 16. 16:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha egy nõ érdekel akkor az érzeteimmel foglalkozom, nem a számokkal, így tudom leírni.A jelenlegi párom 38, én 27.Sosem használok ki embereket, egyenes igyekszem lenni.
2018. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de azért 20-30 éves együttlétre nem érdemes alapozni.Ez már a mostani korban összeillő fiataloknál is elég esélytelen.

Tudom, mert voltam két 12 évvel fiatalabb emberkével kapcsolatban.Nem is maradtam egyikkel sem huzamos ideig.Teljesen más világ voltunk.

2018. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

A barátnőm 45 éves, és ez az eddigi legjobb kapcsolatom. Nem a koron múlik, hanem a személyiségen és az élethelyzeteteken. Ez utóbbi is simán passzolhat a mai világban, egyre kevesebben élik a "hagyományos" életutat.


28f

2018. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szerelemben nincsenek határok, egyébként meg le kell vele ülni és beszélgetni. Előbb utóbb úgy is kiderül, ha nem őszinte, ilyen korban már azért illene lenni annyi tapasztalatnak, hogy eldöntsd mi a jó megoldás.
2018. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tudom a lehetséges megoldás(oka)t,de meg lehet kérdezni mások véleményét,nem?


Furcsa,hogy szinte mindenki pozitív dolgokat ír.De nem zavar benneteket,hogy látszanak/látszani fognak a nőn az öregedés jelei?Nyílván tudom,hogy sporttal,ápoltsággal "kordában lehet tartani",de a általában a férfiak akkor is a fiatalabb testet részesítik előnyben.

2018. ápr. 16. 17:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha a fiatal test számítana, sose jöttem volna össze a párommal. Gondolod tán, hogy magamtól meg sem fordul ilyesmi a fejemben? Hosszú távra kerestem idősebb nőt, mert a korombéliektől agybajt kaptam mindig is. A párom 41, én 27. A korunk kevésbé ütközik ki, hiszen alapvetően felnőtt emberek vagyunk. Ha valamiben nem értünk egyet, az nem a korkülönbség miatt van. Én vele tervezem a közös jövőnket. Pont, hogy nem eldobható kapcsolatot kerestem, mint a többi fiatal.


27/F

2018. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Furcsa,hogy szinte mindenki pozitív dolgokat ír.De nem zavar benneteket,hogy látszanak/látszani fognak a nőn az öregedés jelei?Nyílván tudom,hogy sporttal,ápoltsággal "kordában lehet tartani",de a általában a férfiak akkor is a fiatalabb testet részesítik előnyben."


38 év az még nagyon jó kor, olyan 45-50 után kezd el látványosabban örgedni a test. Úgy látszik többen is szeretik itt az idősebb nőket, úgyhogy most beletrafáltál. De ha annyira zavar akkor válasz magadnak 30 feletti párt, az már közelebb van hozzád korban.

2018. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!