Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam egy idősebb pasiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy idősebb pasiba de 10 éve nem ismerkedtem, merjek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Új bútorokat vettem a lakásomba és nagyon bejött külsőre az eladó pasi, később ő hozta ki és szerelte össze a szekrényem. Közben dumáltunk és megtudtam, hogy ő is egyedül él és van egy halom dolog, ami mindkettőnknek bejön (mármint hobbik). Nem tudom hány éves, de olyan 50 körül lehet (én 33 vagyok), kicsit őszes a haja a halántékánál (ami szerintem szexi), és tökjó teste van, már amennyit láttam a pólóján keresztül. :) Szóval amióta dumáltunk totál belezúgtam és egyfolytában rá gondolok. Ha megérkezik a másik szekrény amit rendeltem, akkor megint eljön és nem tudom, merjek-e kezdeményezni és hogyan? Tavaly ért véget a 9 évig tartó kapcsolatom és úgy érzem magam, mint egy tapasztalatlan tini, aki a nulláról indul...

2018. márc. 24. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Trollkodásban azért nincs hiány, mert miközben megy a férfiak ekézése, hogy legyen a semmiből önbizalmuk és tegyenek meg ezt meg azt a sikerélt, naponta jönnek nők, akik nem képesek egy egyszerű mondatot kinyögni: Hétvégén van kedved meginni egy kávét?
2018. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%
Fogadok,ha külsőre nem jött volna be,de normálisan próbált volna közeledni, egy 5 percet nem beszélgettél volna vele. Te is csak a külsőt nézed,mehetsz te is a süllyesztőbe, bánom is én!
2018. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el ebêdre ha msr ugy is hozzàd megy segiteni akkor miért ne ajànlanàd fel neki .Sztem nem hülyeség .:D
2018. márc. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Világosan leírtam, hogy 10 évig egyetlen férfi volt az életemben, az exem. Végig hűséges voltam hozzá. Egy éve szakítottunk, de nem volt semmilyen kapcsolatom utána. Most végre beleszerettem valakibe és izgulok, mert régóta nem ismerkedtem. Mégis mindenki csak támadni tud. Kész röhej. :) Hülye ötlet volt itt tanácsot kérni...
2018. márc. 25. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Az #5-ös válaszomban adtam egy tökéletesen működő választ! :D

Támadni meg azért támadnak, amit szintén leírtam.

Ennyi idő alatt maximum a külsejébe szerethettél bele és ezt nem bántásból írom és ezzel szerintem semmi gond. De kérlek: 33 éves FELNŐTT nőként, legyél már képes kinyögni egy egyszerű kérdést.

2018. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az jól hangzik, amit felvázoltál
2018. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!