Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretünk bele olyanba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretünk bele olyanba, akivel nincs meg a közös hang?

Figyelt kérdés
Részemről szerelem volt első látásra. Ő passzívabb, de koránt sem közömbös irántam. Találkoztunk többször is, ebből egy randi, de mindig kínos csenddel zárult a dolog. Olyankor mindketten (főleg ő) menekülünk a szituból szó szerint és ez megy 4 hónapja. Mi ennek az értelme?? Felnőtt, 30 feletti emberek vagyunk, van élettapasztalatunk, én személy szerint bárkivel elbeszélgetek szinte bármiről, de vele nem tudok. Tudom, ami nem megy, nem kell eröltetni, de szeretem őt! Vele fekszem, vele kelek, ő van a fejemben folyton, már-már istenként tekintek rá! De nem vagyunk egy hullámhosszon, nagyon nem :( Hogyan lehetne ezt feljavítani? Valaki tapasztalat?

2018. ápr. 16. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Én is voltam már sajnos ilyenbe szerelmes, aki pedig tényleg megérdemelte volna, abba sehogy sem tudtam beleszeretni...hát basszus, ilyen az élet.
2018. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Próbálj vizionálni egy ilyen illetővel egy tartós kapcsolatot. Gondolod, hogy megérné a folyamatos erőlködés? És az eltérő személyiségek miatt gyakori viták, összezörrenések lehetnének, máshogy látnátok a közös jövő horizontját. Hidd el, egy komoly kapcsolatot hozzád hasonló emberrel a legjobb kialakítani - aki szinte a mondataidat is be tudja fejezni, és a nézésedből megmondja, mire vágysz.
2018. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert az érzelmek, vonzalom, szerelem, kémia nem döntés eredményei. Az hogy ezzel mit kezdtek, kapcsolat alakul-e belőle, megpróbáljátok vagy tovább álltok már döntés kérdése.
2018. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerelem első látásra nincs. Vonzalomnak hívják. Bizonyos emberek azért vonzódnak az ilyen emberekhez, mert titokzatosnak, megfejtenivalónak, misztériumokkal telinek gondolják a másikat, de ez inkább csak felruházás, idealizálás, mert valószínűleg megsérültek korábban lelkileg vagy ingerszegény környezetben élnek, esetleg szeretetéhesek. A valódi szerelem a megismerés után, közös rezgés következtében alakul ki, melynek szerves része a gördülékeny kommunikáció.
2018. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

azért mert olyan szinten bombázó teste van,meg olyan a testének a természetes illata,hogy megbolondítja az agyadat és pillangókat reptet a gyomrodban ami 10 mp alatt merevedést idéz elő.


piázz be vele aztán dugd meg.

nem kell ezt annyira túlvariálni.

ha ennyire szégyenlős vagy,akkor persze hogy feszült leszel.

2018. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Részedről lehet, de részéről nem. Menekül tőled, nem kellesz neki, ez van, a fejedre is állhatsz. Ha 30 felett vagy, régen fel kellett volna fogni, hogy ilyen az élet, nem rinyálni.
2018. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Én nem is jönnék össze olyannal akivel közös a hangunk. Mit kezdenék egy ilyen mélyhangú nővel?


No de komolyra fordítva - maximum külső vonzalom a részedről ez, előfordul. Lépj tovább, vagy gyertek össze egy kis "közös élvezkedésre", aztán úgyis elmúlik a külső vonzalom egy idő után.

2018. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Mert aki leszar titeket, azt bálványozzátok, aki még szívét-lelkét beleteszi a kapcsolatba, arról tudomást sem vesztek. Biztos azért csináljátok, hogy lehessen rinyálni, hogy minden pasi egy szar alak. Egészségére, akinek ez kell :)

31/f

2018. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Belém akkor se tud senki szeretni, ha megvan a "közös hang"... :'D
2018. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Biokémia.
2018. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!