Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mibe leszünk szerelmesek? Mit szeretünk meg? A személyiséget? Hogy lehet valakinek a lelkebe bele szeretni?

Pl vegyük itt a barátságokat

A barátainkat se azert szeretjük ahogy kineznek hanem azért mert ők olyanok amilyenek, nem?

2017. jan. 3. 23:35  Privát üzenet  

A válaszok

én a lelkébe szerettem bele úgy, hogy azt sem tudtam hetekig hogy néz ki, és nem is érdekelt.

aztán jól néz ki, de nem érdekel, csak a lelke.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2017. jan. 3. 23:37 Privát üzenet
Egy jó kis lélekszex, nincs is annál jobb.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2017. jan. 3. 23:38 Privát üzenet
Én a hangba, mozdulatokba, lélekbe...

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2017. jan. 3. 23:40 Privát üzenet
Szerintem a személyiséget úgy, hogy úgy érzed, hogy az illető hozzád illik, hasonló a gondolkodásmódja, az életstílusa, közös dolgok, vagy a lelki társadnak tartod az illetőt.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2017. jan. 3. 23:42 Privát üzenet
Szerintem a szerelem a szexuális vonzalom és a szeretet elegye. Persze, a szexuális vonzalmat mindenkinél más váltja ki, és más eszközökkel fenntartható. A szeretet még megmagyarázhatatlanabb, de számomra talán az összhangon múlik. A kommunikáción, és a hasonló felfogáson.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2017. jan. 4. 00:00 Privát üzenet
Igen, szexuális vonzalom és szeretet. Illetve valami, hogy imádod a hangját, minden mozdulatát. 25 alatt könnyebb szerelmesnek lenni, mert nem vagy kritikus :)

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2017. jan. 4. 00:17 Privát üzenet

Is-is.

Ha megnézel pár embert az utcán, van olyan, akivel szívesen dumálnál, és van olyan, akire első ránézésre azt mondod, hogy ütni való feje van. :)

A szerelem pedig pont azért nem barátság, mert nem csak a lelkét szereted. Ha valakinek a lelkét szereted, de a teste nem mozgat meg, azt férfi-nő barátságnak lehet nevezni, de szerelemnek nem.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2017. jan. 4. 07:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért mondják sokan, hogy a távkapcsolatok nem működnek a kevés találkozási lehetőség miatt, mikor sokan plátóian, akár találkozás nélkül is évekig képesek szerelmesek lenni?
Mi az a pont, vagy idő, ameddig ha nem lettünk szerelmesek a párunkba, akkor már nem is valószínű, hogy leszünk?
Nőkhöz szól a kérdés. Amikor szeretőtök van, akkor gyakori, hogy szerelmesek lesztek belé?
Ti honnan tudtátok hogy szerelmesek vagytok? Mit éreztetek abban a pillanatban?
Összejönnétek egy olyan sráccal, akibe nem vagytok szerelmesek?
Elméleti kérdés de. Ti együtt maradnátok egy olyan lánnyal akivel jó a szex, kedves, aranyos, vicces és tényleg semmi rosszat nem lehet rá mondani, de nem vagytok belé szerelmesek?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!