Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzen egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzen egy nő?

Figyelt kérdés

Mostanában annyi válaszoló írja, hogy modern világot élünk és a nők is kezdeményezzenek a férfiaknál ne csak a sült galambot várják.

Mi az ami belefér úgy, hogy a nő ne legyen közönséges és ne látszódjon könnyen kaphatónak?


2018. ápr. 17. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Bármi, aminek ő örülne egy férfitől.


Tehát nyugodtan dobja fel, hogy ebédeljenek együtt, igyanak meg egy kávét, vagy menjenek el valami programra.



Nyugodtan említse meg a program után, hogy jól érezte magát, hogy ismételjék meg.



(férfiként az egyik legrosszabb dolog, hogy a nők egy jó része csak fogadja teljesen passzívan az udvarlást. Nem feltétlen azt várom, hogy kezdeményezzen - bár ha nem lép a férfi, akkor miért ne ahelyett, hogy "adja a jeleket", amiket soha senki nem vesz észre -, de 2. vagy 3. randinak bátran ajánljon ő valamit, hívjon el ő, hogy érezzem, hogy nem én erőltetek valamit, hanem ő is nyitott)

2018. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk kinyitja a száját, és nem kertelve elmondja, mint szeretne. Például meginni valamit. Kicsit ti is tapasztaljátok már meg, milyen érzés mindezt totál magabiztosan nyomatni, mindenféle izgalom nélkül, gombóc nélkül a torokban, nagymenő vagány módjára. Nagyon nem egyszerű, főleg ha majd beleőrülsz, annyira tetszik a kiszemelted.
2018. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Ahogy akar.
2018. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Hmm

Nekem nem volt gond soha h felszedjek egy pasit

Pedig nem vagyok egy szep no :-D

2018. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
#4: Végre egy őszinte nő. Csak annak a nőnek nehéz felszedni pasit, aki nem akar vagy csodát akar. :D
2018. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Egy bájos mosollyal.
2018. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
9%

Minden nő könnyen kapható, ha elég jól néz ki az adott nő ízléséhez az ember.

És miért ne látszódjon könnyen kaphatónak egy nő akkor, ha nincs más célja csak, hogy könnyen szexhez jusson?

2018. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Én anno a (jelenlegi, akkor még ugye csak kiszemelt :D) páromat programokra hívtam, pl városnézés, túrázás. Bár mi munka kapcsán ismertük egymást, vadidegent az utcán nem szólítanék le.


Utána is elmentünk kávézni, felmentünk a várba stb és hát minden jó, ha a vége jó :D


Tehát csak azt tudom mondani, hogy érdemesebb olyannál próbálkozni akivel már valamilyen úton-módon ismeritek egymást. Én a párom személyisébe szerettem bele első körben, amihez a tinder profilkép nem lett volna elég. Egyébként szerintem ez is lenne a célszerű, de mindenki úgy keres párt ahogy akar és tud.


22N

2018. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Osztom a 6-ost:

[link]

2018. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Hajtekergetés, cipőből ki-bebujtatása a tappancsnak, fej oldalra billentése.
2018. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!